Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

Stuart Dallas=inactive teams win :cry:

A ima ih, nije da ih nema, utiču na regularnost.

Najgori kancer su oni koji se svakih desetak kola sete ove igre pa malo kao nameste tim ili odaberu neke nesrećnike da ih počaste sačuvanim čipovima i onda se opet na mesec-dva vrate svojim životnim prioritetima...

Najjače je što nameštanje tima pred svako kolo oduzima 5-10 min. dragocenog vremena..ako i toliko jbg.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

U jednoj od liga imam lika kome su Sead Kolašinac i Mesut Ozil u timu i dalje, znači očigledno odradio auto-complete i ćao...

Da, ali i to je poštenije od ovog selektivnog igranja..evo primer poručnika u Šipu, čovek je napustio igru a očigledno i forum, pola igrača mu je crveno, svi ga gaze redom, fenjeraš je i ne remeti igru.

 

Nije H2H za takav pristup, da je reč o klasiku mi sad ne bi ni raspravljali na tu temu

Edited by ubibobi
Link to comment
On 10.4.2021. at 17:57, Lezilebovich said:

Dallasa sam prodao i otisao u minus jer imsju zajeban raspored...ili je bar delovalo tako :unsure:

 

dobro je i da si uzo vardia iheanache jao meni...

Link to comment

Sva ljepota H2H :D

Vodim protivnika 20ish razlike, meni kapiten Kejn, njemu Son, a ima i Reguilona pride. Počinje tekma, Kejn ne igra, skenj, ali dobijam nadam se, valjda neće Son da iskida. Son daje gol na asistenciju Reguilona, sranje. Poništavaju srećom, zbog nekog benignog ofsajda Moure. Nekoliko minuta kasnije, ponovo Son daje na asistenciju Reguilona, o jbt. Računam bonuse, sabiram klupe, i ispada da imamo isti broj bodova, s tim što on ima još Stonesa, a meni je na poslednjem mestu na klupi. O jbt opet.

 

Kad ono, ne lezi vraže. :)

Link to comment

Moj trodupli kapiten protiv BB protivnika za drugo mjesto u Brodu i na kraju moguća razlika od samo jednog boda osim ako njemu Baton ne stane na gol. Valjda prvi put u sezoni...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk



Link to comment
7 hours ago, Random said:

Moj trodupli kapiten protiv BB protivnika za drugo mjesto u Brodu i na kraju moguća razlika od samo jednog boda osim ako njemu Baton ne stane na gol. Valjda prvi put u sezoni...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


 

 

Cestitke :) bila je rovovska bitka do poslednjeg minuta, bukvalno, do Sonovog penala

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...