Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kakav rolerkoster od utakmice sa @banecare1, bilo jedno 16 smena u vođstvu. Taman pomislio da sam dobio sa 1 razlike, i u poslednjem momentu Gundogan prestiže Fodena na BPS listi i dobija 1 poen bonusa sa kojim protivnik izjednačava :isuse: (iako nije bilo dešavanja zadnjih pola sata utakmice, i ne znam na osnovu čega je Gundo prestigao Fodena, koji je bio jedan od agilnijih na terenu)

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakav rolerkoster od utakmice sa @banecare1, bilo jedno 16 smena u vođstvu. Taman pomislio da sam dobio sa 1 razlike, i u poslednjem momentu Gundogan prestiže Fodena na BPS listi i dobija 1 poen bonusa sa kojim protivnik izjednačava :isuse: (iako nije bilo dešavanja zadnjih pola sata utakmice, i ne znam na osnovu čega je Gundo prestigao Fodena, koji je bio jedan od agilnijih na terenu)

 

ja sam kupio sterlinga sa planom igra dve utakmice kao kapiten, ali mi je C ostalo na sonu. 

Edited by banecare1
Link to comment
4 hours ago, ubibobi said:

Čestitke Tolii na važnoj pobedi koja je spasila prvenstvo od izvesnosti :)


Hvala, ali prvenstvo je baš izvesno, ja ti i nisam neka konkurencija. 😊 Mada, lepo je zabeležiti pobedu nad budućim šampionom. 

Link to comment
3 hours ago, ubibobi said:

Ma kakvi, džinksuje Tola iskusno :plz:

😄 Ma jok, verovao ili ne, ja još uvek gledam koliko imam bodova prednosti nad zonom ispadanja, a ne koliko zaostajem za tobom. 
 

Vezala sam 7 pobeda, ali kapitena ne umem da ubodem. 

Link to comment
12 hours ago, Tolaa said:

😄 Ma jok, verovao ili ne, ja još uvek gledam koliko imam bodova prednosti nad zonom ispadanja, a ne koliko zaostajem za tobom. 
 

Vezala sam 7 pobeda, ali kapitena ne umem da ubodem. 

A pa dobro, tačno je da borba za opstanak izaziva primarni strah koji traje dok se isti i matematički ne obezbedi ali realno je sada malo opuštenije po tom pitanju jer je kvalitet lige od pretprošle godine osakaćen odlaskom 4-5 vrsnih igrača a što se najbolje vidi iz primera da se ja već drugu godinu za redom borim za titulu :laugh: 

 

Prošle sezone sam isto tako "dominirao" do kolo pre prekida prvenstva a prednost sam ispustio zbog odlaganja meča Sity-Ars u kojem sam čekao da KDB (cap) lagano rutinira :cry: 

 

Ako (kad) se to ponovi i ove sezone biće više nego jasno da je Malkinov vicešampionski duh, u stručnim krugovima poznat i kao (Malkin vice champion syndroma) uspešno nastavio da živi kroz moj tim :sleep:

 

 

Edited by ubibobi
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...