Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

prošlo kolo dobio 4 razlike jer je protivnik otišao u minus 4.. 

 

a ovo kolo dobio za 2 jer je sinoć moćni Struijk izvukao CS, a inače je cenjeni protivnik Garnirung imao dva odbrambena iz Vile (ko to još ima :hail:) ali je klupirao Gundogana.. 

 

malo i ja jadan i bedan da se pomerim sa dna Broda ka palubi :fantom: neka se spremi moćni average.. :unsure:

Link to comment

Samo da Turak © odradi i drugi dio posla, mada ako je istegnuće u pitanju onda slaba vajda. A lomio se da mu dam troduplu traku, no bih obeshrabren jakoćom protivnika na papiru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
On 13.2.2021. at 15:41, Mindaugas Žukauskas said:

Taman reko' al ću da uteram protivniku sa Mee (c), kad on odgovorio sa Pope (c) :lolol:

 

Cenim da imamo najzanimljiviji duo kapitena , ajde nek bude bar u ovom kolu :)

Link to comment
31 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Cenim da imamo najzanimljiviji duo kapitena , ajde nek bude bar u ovom kolu :)

 

Pobedio si jbg, sem ako mi Mi ne postigne neki hetrik. :)

 

Jbg, svako kolo imam neku neočekivanu povredu koju moram da saniram, i nikako da dovedem likove koje planiram, Coufal, Souček, Gundogan i Medison. A u minus baš nekako odbijam da idem.

  • +1 1
Link to comment

ko je ovaj car u brodu sto igra protiv mene i keptenovao dcl-a koji nece igrati nijedan od dve utakmice a vice mu je gundogan? ni ovako nisam imao sanse ali tek sad je rip.

 

jedino da mi stones da dva gola a vece su sanse da ni ne zaigra zbog rotacije...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...