Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

On 1.1.2021. at 17:49, goofs said:

Imam 1 redovan transfer u šteku i planiram da odradim FH. Šta bude sa tim transferom onda, jel mi se prenosi u sledeće kolo? Ako odradim sad taj jedan transfer pa aktiviram FH, jel ce i on potpasti pod FH ili ce mi novi igrac ostati u timu i nadalje?


Потпашће под фх.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, copkillah said:

 

 

Biće poetska pravda ako zbog toga izgubi :fantom:

A uzeo sam Součeka kad je bio niko!

 

Na kraju ovaj mali ispostovao fino ali dzaba sutra me vadi samo hettrik Salaha uz crveni Manea tako da cestitam pobedu.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Moća said:

Na kraju ovaj mali ispostovao fino ali dzaba sutra me vadi samo hettrik Salaha uz crveni Manea tako da cestitam pobedu.

 

kontramaler ti (valjda), neće pomoći!

 

Link to comment




Потпашће под фх.


Jesi li siguran?
Ne bi trebalo ako se uradi prvo redovan besplatni transfer, pa nakon toga FH, transfer koji je napravljen ostaje one tamo nedelje kada se FH brise [emoji848]
Link to comment

@John Coltrane i ja, stanje u dvomeču pred poslednji susret kola SOU-LIV.

 

Premer:

Svarog 64 - Koltrejn 59

meni ostali u odbrani McCarthy i Robertson. Koltrejnu još Bednarek u odbrani, i svemogući Mo Salah.

realno, gubim ovde lagano uz Salahov hettrik i bez napadačkog učinka Robertsona koji ni klinšit neće da uhvati.

 

Draft:

Svarog 34 - Koltrejn 32

meni ostali samo u odbrani Alexander-Arnold i opet Robertson. Koltrejnu samo Walcott.

ove će biti čupavo, i možda imam neku šansu. klinšitu se ni ne nadam. Walcott minimum asistencija ili dve. pitanje je da li će AA igrati uopšte, a na klupi imam 0 poena da uskoči.

 

čestitke protivniku.

a mogao sam lepo onih 3 za 3 da prihvatim. jbg.

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Svarog said:

@John Coltrane i ja, stanje u dvomeču pred poslednji susret kola SOU-LIV.

 

Premer:

Svarog 64 - Koltrejn 59

meni ostali u odbrani McCarthy i Robertson. Koltrejnu još Bednarek u odbrani, i svemogući Mo Salah.

realno, gubim ovde lagano uz Salahov hettrik i bez napadačkog učinka Robertsona koji ni klinšit neće da uhvati.

 

Draft:

Svarog 34 - Koltrejn 32

meni ostali samo u odbrani Alexander-Arnold i opet Robertson. Koltrejnu samo Walcott.

ove će biti čupavo, i možda imam neku šansu. klinšitu se ni ne nadam. Walcott minimum asistencija ili dve. pitanje je da li će AA igrati uopšte, a na klupi imam 0 poena da uskoči.

 

čestitke protivniku.

a mogao sam lepo onih 3 za 3 da prihvatim. jbg.

 

Sve bi to bilo drugačije da jebeni Citi nije primio gol u 150minutu i daje Stons Ruben Dias sačuvao posteljinu™. Sutra će Salah izaći u 13min zbog povrede kad bude padao u nameri da iznudi penal, a Bednarek će tom prilikom dobiti direktan crveni i tri meča suspenzije jer je Klop štipao pomoćnog sudiju i time izvršio potreban ptirisak na nosioce sudske vlasti u Engleza.

 

 

Mala ispravka vezano za draft-33 boda obzirom da L.Moura i Žoelinton ulaze sa klupe umesto Abrahama/Kina/Mitrovića.

Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:


 

 


Jesi li siguran?
Ne bi trebalo ako se uradi prvo redovan besplatni transfer, pa nakon toga FH, transfer koji je napravljen ostaje one tamo nedelje kada se FH brise emoji848.png

 


U pravu je @johan nagel. Kao i za WC, FH se potvrdjuje kada se rade transferi, i kao i za WC, svi prethodni transferi obavljeni ranije za to kolo se uključuju u FH. 
 

Upravo sam aktivirala FH, i upala su mi u njega dva transfera koja sam napravila juče. 

Link to comment

U pravu je [mention=12885]johan nagel[/mention]. Kao i za WC, FH se potvrdjuje kada se rade transferi, i kao i za WC, svi prethodni transferi obavljeni ranije za to kolo se uključuju u FH. 
 
Upravo sam aktivirala FH, i upala su mi u njega dva transfera koja sam napravila juče. 
Mehhh steta sto je tako. Jos imam dva free transfera, a moram naravno FH jer mi pola tima i cela klupa ne igraju sledece.
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Alex McCarthy je covid+ tako da smo ga ispušili sutra za gošu. A šteta, baš bio dobar izbor za malu lovu. Sreća u nesreći pa ga i moj protivnik u H2H @Redoran ima.

 

A meni je rezervni golman istovremeno i njegova rezerva.

 

Imam i Vokera-Pitersa ali se nadam da će mi njih dvojica doneti minus, a Mane veliki plus :D

 

Link to comment

ma daj Džone, eno mi bekovskog dvojca opet bez klinšita a Robertson već i žuti uknjižio. očekujem još i jedan njihov autozgoditak večeras za kompletan ugođaj.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...