Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

13 hours ago, Filozof manijak said:

Navijamo za Siti i duplu krunu.

Jel bilo da je neki tim u istoj sezoni osvojio ušatog i Premijer ligu?

 

Najfriškiji primjer je 2007-08, ali dobro, razumijem te, to je bilo prije osnivanja Abu Dhabi Cityja. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

ako je tačno da je De Gea imao kod sebe  beleške kako ko šutira i da se bacao kontra od toga, i da ni u regularnom delu nije imao odbranu,  onda je očigledno da je sabotirao, servirao im hladnu osvetu za nepuštanje u Real. bilo bi još bolje da im je trebalo za CL, ali šuknuo im je koliko je mogao. još matori ser Aleks doputovao u 3 pm preko pola kontinenta, a ovaj ne može da odbrani jednu loptu na utakmici

 

 

Edited by levi
Link to comment

Meni je nepojmljivo da bilo koji igrač jedne ekipe tako rezonuje u finalu evrokupa. Kao da njemu ne bi bilo alal da ima još jedan trofej kao recku.

Odbijam da poverujem u takvu situaciju.

Link to comment

ma zajebava se. beleške gde golman, desni bek ili štoper viljareala pucaju penal? pa to su ljudi koji su poslednji put pucali penale kad su igrali u petlićima.

i onda imaš belešku tipa u celoj karijeri je pucao 2 penala jednom gore desno jednom dole levo, pa ti zaključi. :fantom:

Link to comment

Mislim da je ipak ovo za zaludjenike statistikom. Kao sto je neko vec rekao ima dosta igraca koji pucaju penala svakih par godina jednom. Mislim u redu je da se isprate 2,3 najcesca igraca ali sve preko toga je puka sreca. Nije to samo binarno da izaberes levo/desno, ima puno do zivaca i razvoja utakmice pre toga. Po mom misljenju treba raditi 50% na udarcu i 50% na psihi i samopouzdanju. Svakako i trener treba imati u vidu psihofizicke mogucnosti izvodjaca a ne da ti Jojara ranjeni izvodi penal.

 

PS.

Ovo sve od stucnjaka koji je ima 1/1 na penlima. ( izveo na opstinskom skolskom, kad sam sutnuo u sekundi nisam ni ja ynao gde otisla, samo sam se cuo onaj zvuk mreze)

 

Link to comment
2 hours ago, levi said:

ako je tačno da je De Gea imao kod sebe  beleške kako ko šutira i da se bacao kontra od toga, i da ni u regularnom delu nije imao odbranu,  onda je očigledno da je sabotirao, servirao im hladnu osvetu za nepuštanje u Real. bilo bi još bolje da im je trebalo za CL, ali šuknuo im je koliko je mogao. još matori ser Aleks doputovao u 3 pm preko pola kontinenta, a ovaj ne može da odbrani jednu loptu na utakmici

 

 


Čak i za trolovanje je glupo. 

  • Haha 1
Link to comment

Ako se kome da čitati nešto od 1 mene

 

Spoiler

imate stranicu na Facebooku pod imenom "The Football Knights". Nije dugo ažurirana (od marta) no obradio sam neke od velikih penal-luzera, bukvalno svaki bitni penal. Engleze još nisam dovršio jer je to baš gigantski posao.

 

  • +1 5
Link to comment

Mislim da si na nekoj od tema ovde pisao da su Cesi/Cehoslovaci zveknuli 20 penala u istoriji na velikim takmicenjima, bez jednog jedinog promasaja. 

Neverovatno. :hail:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...