Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Megvajera sud proglasio krivim za napad, opiranje hapsenju i pokusaju podmicivanja. Kapetan kapetanski :heart:

 

Presuda: zatvor u trajanju od 21 mesec i 10 dana ali posto je prvi prestup onda nista

Edited by Zlurad
Link to comment

Maguireov advokat se zove Alexis. Insert your "Manchester United overpaid Alexis once again" joke here.

 

Arsenal vodi 2-0 u pripremnoj tekmi protiv MK Dons, Elneny i Nketiah strijelci.

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

Messi već zove Artetu, Mikel ne odgovara jer ne želi da ugrozi napredak Nelsona i Sake. Kakav pedagog! :hail:

 

ok ruxine smiri se...

 

 

navijam da ode u city. bio bi spektakl.

  • +1 2
Link to comment

Haj'mo sad ozbiljno.

 

Finansijski ne možemo da pratimo Messija. Mi treba da uzmemo Suareza, debeli bi rutinski zavukao 15-ak komada i kao back-up.

 

Man U je najinteresantnija opcija. Finansijski mogu pratiti njegove zahtjeve. Posrnuli gigant, izazov za Messija da uspije vratiti titule klubu u kojem je Ronaldo ostvario afirmaciju na najvišem nivou. I to da uzme njegovu sedmicu.

 

Liverpool...ne vjerujem da bi se ukloppio tamo.

 

Man City je najrealnija opcija. Stil igre, Pep i Txiki bi učinili da se Messi osjeća i na novom mjestu kao kod kuće, a čini mi se da bi za njegovu osobnost upravo to bilo najbitnije. Finansijski mogu da ga prate bez problema.

 

Chelsea - ne bih do kraja otpisao tu mogućnost ako Abramovich poželi da se to desi. Jest da ganjaju drugu vrstu ofanzivaca (mladi, resale value i tsl) no Messi je Messi.

 

Spursi - rad sa Mourinhom bi možda naveo Messija na samoubilački prelazak u Spurse. Finansijski, međutim...

 

Inter - opet rivalitet sa Ronaldom, čelendž da se sruši Juve sa trona u Italiji... Finansijski ne vjerujem da bi Inter pratio Messija.

 

PSG - uz City najjači kandidat. Lova je tu, Neymar je tu, Mbappe je (još uvijek) tu...

  • +1 1
Link to comment

Nekako mislim da Mesi zna da mu Italijani vise leze nego engleski klubovi, koji god bio. Brza je igra, igrace ne stede, prejaki startovi, previse utakmica, sudije koje "pustaju" grubosti.... A Mesi sa njegovih 33+ nisam bas siguran koliko bi mu sve to valjalo. Ja nekako tipujem ili PSG ili neki talijani. Juve bi bio ekstra sa njim i Ronaldom (ako ovaj ostane). Rezultatski nebitno, koliko marketinski a Juve verovatno to zna.

Link to comment

Ja mislim da će u Psg, platiće koliko bude tražio, ima poznatih lica i u suštini je liga bez briga gde može pod stare dane da budži statistiku. Oni godišnje imaju do 10 ozbiljnih utakmica. A i nije svako Ronaldo da može da uspe svuda, od Engleske do Italije.

Link to comment
30 minutes ago, ArleKino said:

Haj'mo sad ozbiljno.

 

Finansijski ne možemo da pratimo Messija. Mi treba da uzmemo Suareza, debeli bi rutinski zavukao 15-ak komada i kao back-up.

 

Man U je najinteresantnija opcija. Finansijski mogu pratiti njegove zahtjeve. Posrnuli gigant, izazov za Messija da uspije vratiti titule klubu u kojem je Ronaldo ostvario afirmaciju na najvišem nivou. I to da uzme njegovu sedmicu.

 

Liverpool...ne vjerujem da bi se ukloppio tamo.

 

Man City je najrealnija opcija. Stil igre, Pep i Txiki bi učinili da se Messi osjeća i na novom mjestu kao kod kuće, a čini mi se da bi za njegovu osobnost upravo to bilo najbitnije. Finansijski mogu da ga prate bez problema.

 

Chelsea - ne bih do kraja otpisao tu mogućnost ako Abramovich poželi da se to desi. Jest da ganjaju drugu vrstu ofanzivaca (mladi, resale value i tsl) no Messi je Messi.

 

Spursi - rad sa Mourinhom bi možda naveo Messija na samoubilački prelazak u Spurse. Finansijski, međutim...

 

Inter - opet rivalitet sa Ronaldom, čelendž da se sruši Juve sa trona u Italiji... Finansijski ne vjerujem da bi Inter pratio Messija.

 

PSG - uz City najjači kandidat. Lova je tu, Neymar je tu, Mbappe je (još uvijek) tu...

Slažem se, PSŽ i Siti su očigledni izbori. Man U i Čelsi su wildcard izbori, dok mi je Inter najbolji izbor za njega.

Link to comment

Kako citam po tviterima - ne može da ode za dž, znaci neko mora da iskešira Barseloni (lol 700mil release fee). 
 

Od timova koji imaju para to su Siti, Junajted i PSG, niko drugi (možda Bajern, ali ne pominje se nigde). 
Inter može da menja Lautara za Mesija, Barsa bi to verovatno prihvatila. Juve je u bulji i nema kinte.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...