Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Idem da slušam cijela 2 sata, kakav car, jbt, čak me i ovo dalmatinsko kod njega ne nervira. :D  Čovjek bez ijedne frazetine, ja bih ovo puštao svim trenerima koji krenu da mrse muda na intervjuima, slušajte kako treba da zvuči trener. Milina ga slušati. 

Link to comment

Upravo gledam... Ima harizmu, a što je još bitnije od svega, ne mulja reči, prilično je direktan i otvoren u vezi svojih stavova. Mene je prijatno iznenadila i ova novinarka, vidi se da je našpanovana i zna šta priča.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
44 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

JC je u poslednje vreme sušta suprotnost DDG, brani neodbranjivo :sleep:


A i ti si bio tamo?! Ok onda.

 

 

@James Marshall

 

Imas i ono na Tribini, možda samo 20tak minuta, kad provede novinara po stadionu WBA. Lik je Bilić. 
 

Mali off kad si već tu

Vidim da je, opet, bio neki fajt i da pretiš “karantinon”, samo nemoj veceras za vreme finala LŠ, posle moš slobodno :happy:

Link to comment

Bilić kad je bio igrač trebalo mu 2 minuta da izgovori najobičniju rečenicu, a sad priča skroz normalno. Njegovom logopedu dati nobelovu nagradu.

Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

Bilić kad je bio igrač trebalo mu 2 minuta da izgovori najobičniju rečenicu, a sad priča skroz normalno. Njegovom logopedu dati nobelovu nagradu.

 

Bilić je još kao igrač imao završen pravni fakultet. Garant si ga pomiješao sa nekim, i meni su svi ti bijelci isti.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Bilić je još kao igrač imao završen pravni fakultet. Garant si ga pomiješao sa nekim, i meni su svi ti bijelci isti.

ma 100%

nađi snimke iz 90s kad daje izjave

Link to comment

Rekao bih da ima dosta problema sa izrazavanjem, treba mu 5 reci za nesto sto moze da kaze sa 2. Na stranu besmislene fraze i jeftina filozofija kojom obiluje ovaj snimak. 

Link to comment

evo ovde priča o tom problemu koji je imao

on je na 5:55

 

 

gledao sam tu emisiju o kojoj priča u 5. delu videa, kad mu se dogodio totalni raspad. :cry: baš mnogo gadan problem, pogotovo za javnu ličnost.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...