Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Teško je prodati tako skupog igrača u ova vremena. Ako ode, ne verujem da će ostati u Londonu. ManU ne treba napadač, Siti bi mogao da ga uzme umesto Aguera.

Link to comment
7 hours ago, levi said:

mogao je lepo da sačeka da njemu i Lewandowskom isteknu  ugovori pa da ode u Bajern

 

ovako će da ga prodaju u Juventus ili u Inter

 

Kao vrhunski kejnolog smatram da bi ga genetika mogla povući u Bayern. Nisam navodio Bayern u prošlom postu jer Lewa nije normalan i sa 33 godine igra najbolji fudbal života.

 

Juventus nema para da ga kupi + se kod Uefe utjerao u govna sa Superligom. Inter je u takvoj finansijskoj situaciji da je realnije da Kane kupi Inter nego obrnuto.

Edited by ArleKino
Link to comment

Jedini trener koji je glasno, jasno i javno odjebao Superligu, ostale vagine se sve pravile mutave, tuc-muc, ovaj-onaj. Chapeau.

  • +1 1
Link to comment

Momenta kad je Harry Kane potpisao šestogodišnji ugovor, osudio je sebe na duuug boravak u klubu, čitam sad Spursi očekuju 150 miliona funti, toliko niko dati neće... 

Edited by Jeremija
Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Jedini trener koji je glasno, jasno i javno odjebao Superligu, ostale vagine se sve pravile mutave, tuc-muc, ovaj-onaj. Chapeau.


Misliš da bi napustio klub da su ušli u SL? 

Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:


Misliš da bi napustio klub da su ušli u SL? 

 

Kad sam napisao "odjebao" mislio sam verbalno. Odmah nakon toga su se povukli prvi klubovi i mislim da su njegove reci imale veliki uticaj.

Link to comment

Ma ok, kazem, meni je sasvim dovoljno sto nije ispao corporate bitch kao njegove kolege kad su ih pitali sta imaju da kazu na temu Superlige. Covek rekao javno sta misli i negativno se izrazio o novom poduhvatu svojih poslodavaca, to je retkost ne samo u fudbalskom svetu vec uopste.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, John Coltrane said:

Setimo se i da je Klop bio protiv, što je izjavljivao i pre par godina kad ga je pitalo.

Mislim da si prestrog..

 

Tim gore sto svi znamo da je bio protiv a nije smeo nista da kaze kad su ga pitali. U stvari nista od njega nisam ni ocekivao, znao sam da nista nece smeti da izjavi. Gvardiola me je pozitivno iznenadio, mislio sam da je i on empty suit.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...