Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Nama treba napadač. Ako prihvati da bude tu kao rezerva Antoniu u retkim trenucima kad je ovaj povređen, onda je dobrodošao. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

ja iskreno navijam za scenario u kojem dovode i kejna i sanchoa....ma i neymara i mbapea

 

samo da bi ih pepara i dalje trpao sa feranom toresom :lolol:

Link to comment

Ide kod Ruxina ili kod nas,ostali su pukli sa lovom,cak i Arapi iz Pariza imaju frku sa lovom zbog korone.

 

Mozda Real ako puknu za Halanda ili Kilijana,posto spremaju rasprodaju na leto.

Link to comment

Real nema para ni legendu Liverpula Origija da kupi, kamoli Halanda ili Mbapea. Junajtedu bi legao kao budali samar. Taman da godinu dana da uci od Kavanija a da se pozdravite sa Martialom. Uz Rashworda i Greenwuda bi igrao sa slicnim tipom igracem kao Son plus tu je Bruno aka Erikson dok je jos nesto i igrao i to bi vam bilo to da i vama sledeca godina bude ta godina

 

edip: odakle mi mount u junajtedu ne znam :)

Edited by Zlurad
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Kejn obavestio klub da želi da ide na leto. Gde ga vidite?

 

 

Nevjerovatno. :isuse:

 

Campbell 1973.godište - 2001. otišao u Arsenal.

 

Kane 1993.godište - 2021. odlazi u...

  • +1 1
Link to comment

Harry je zaradio dovoljno para da može da obezbedi čukununuke. Ostatak karijere može da igra iz ljubavi:

 

Harry-Kane-invincibles.jpg

Link to comment
11 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Harry je zaradio dovoljno para da može da obezbedi čukununuke. Ostatak karijere može da igra iz ljubavi:

 

Harry-Kane-invincibles.jpg

 

Upravo tako. To mu je i šansa da ovjeri titulu na stadionu Spursa.

 

 

 

United je najrealnija opcija, mislim da čak ni Gary Neville ne bi mogao ne osvojiti naslov sa Kaneom u timu, a Kane bi reprizirao Van Persieja. S druge strane, City bi komotno mogao ganjati 38 pobjeda u sezoni ako ga kupe.

 

Chelsea se isto spominje, ali mislim da od toga nema ništa.

 

Od ABA-ligaša, PSG je jedina koliko-toliko realna opcija.

Link to comment

mogao je lepo da sačeka da njemu i Lewandowskom isteknu  ugovori pa da ode u Bajern

 

ovako će da ga prodaju u Juventus ili u Inter

Link to comment

Erik Kantona, Andi Kol, Tedi Šeringem, Dvajt Jork, Luis Saha, Vejn Runi, Karlos Tevez, Robin Van Persi, Dimitar Berbatov, Majkl Oven, Romelu Lukaku, ...ovako iz glave :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...