Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, radisa said:

Ma nema veze strana, ovo je stvar zdravog razuma, ja bih rekao da je ofsajd, sve da određuje titulu i da moj tim gubi...

 

Prosto, očigledno je da jeste, svako kontriranje tome je, ili nepoznavanje pravila, ili čisto teranje kontre jer neki tim...

Neprijatan si :sad: odoh je posto nisam ni video to o cemu pricate

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Neprijatan si :sad: odoh je posto nisam ni video to o cemu pricate

Imaš na predhosnoj strani sliku... Stoji igrač tačno ispred Alisona, u ofsajdu, i smeta mu da vidi loptu... :)

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Karlito u kurcu zadnja 2 meseca, ne sećam se koga su pobedili poslednji put (osim Arsenala)!

 

Pa i nas su dobili na brainfart Lena.

 

Carlito's Way, jebi ga, istroši tim do marta i onda do kraja sezone može samo da diže obrvu k'o rahmetli @Vasilij Zajcev dok su na forumu još tetrijebi obitavali.

Link to comment

'nači, nema tima koji može da me isfrustrira kao Liverpul, ali isto tako, nema tima koji može tako da me ludački obraduje. Ovo je vrhunac, poslije svih olimpijakosa, istanbula, dortmunda, evertona, barselona i pički materinih, da nam golman čupa sezonu iz kanalizacije dajući (protiv fenjeraša!) pobjedonosni gol u devedeset-stopedesetom minutu... :smiley_hail:

 

ali kad sam vidio brata Alisona kako plače, u pm, baš mi je natjerao suze na oči... :cry:

 

Liverpul je filmski tim, veći od života

  • Wub 3
Link to comment
3 hours ago, Pantelija jr said:

'nači, nema tima koji može da me isfrustrira kao Liverpul, ali isto tako, nema tima koji može tako da me ludački obraduje. Ovo je vrhunac, poslije svih olimpijakosa, istanbula, dortmunda, evertona, barselona i pički materinih, da nam golman čupa sezonu iz kanalizacije dajući (protiv fenjeraša!) pobjedonosni gol u devedeset-stopedesetom minutu... :smiley_hail:

 

ali kad sam vidio brata Alisona kako plače, u pm, baš mi je natjerao suze na oči... :cry:

 

Liverpul je filmski tim, veći od života

 

Kapiram malo da zagrebes shvatices da svaki klub ima momente u kojima je neki ludi detalj spasio ili okrenuo sezonu. :hihi:

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

+1 

 

Sa 97 bodova im izmakla titula, retko srećna generacija

 

I to jedini poraz doživjeli od jedinog konkurenta za titulu za 12,7 milimetara. Da su tu pobijedili, a promašaj je bio na 0-0, objedinili bi titule u svim kategorijama za najbolji tim ikad - 100 bodova, bez poraza, ušati.

 

Inače, ovo je bila sedmica iz snova za Liverpulđane i sve koji su imali veze sa njima:

 

-razbili United na Old Traffordu,

-do pobjede kod WBA došli golmanovim golom u sudijskoj nadoknadi u utakmici u kojoj su gubili 1-0,

-titula bez poraza za Gerrarda,

-FA Kup za Brendanaru,

-Suarez kasnim golom doveo Atletico pred osvajanje titule.

 

Vjerovatno je i Sterling za vikend napravio bar dvije vanbračne bebe.

 

Horror-sedmica za Chelsea:

 

-poraz od Arsenala frik-golom sa par pogođenih prečki na kraju,

-poraz od Leicestera u finalu kupa,

-potop ženskog tima u finalu Lige prvaka (0-4 protiv Barcelone).

 

Od potencijalno fantastičnog finiša sezone Tuchel se opasno približio zoni "Avram Grant" (radujte se, Grobari).

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...