Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, levi said:

Kepa je paradom ulepšao gol, ali zašto uopšte brani Kepa?

 

Neka sumanuta ideja trenera da golman koji je branio celu kampanju kupa mora da brani i finale. Viđano i ranijih godina, budalaština, finale mora da igra najjači tim.

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

jebem vam sve zivo i mrtvo u varu govnari jedni. prvi gol niste proveravali pizda vam materina

 

World football's governing body, FIFA, announced on Friday a rule change for accidental handballs when scoring a goal. 

 

"Accidental handball that leads to a team-mate scoring a goal or having a goal-scoring opportunity will no longer be considered an offence," FIFA said in a statement

 

https://www.aa.com.tr/en/sports/fifa-introduces-rule-change-for-accidental-handballs/2166483#

Link to comment

Posle neko kaze daje FA Cup nebitno takmicenje.

 

Drago mi je zbog vardy-ja, jedini igrac koji je igrao u svih 14 rundi takmicenja tokom karijere.

  • +1 3
Link to comment

Kad je The Ruxin Shield? Počasni gost mora biti MBE Lee Cattermole.

 

Danas je mnogom Celticovom navijaču inzulin potrebniji od vakcine.

Link to comment

Cestitke Lesteru i Rodzersu, naravno posebno drago zbig Vardija legende, Smajhela odbrana utakmice i Morgana.

 

Sto se nas Celzija tice da se odgleda online koncert Madnessa veceras za smirenje... a ja ne mogu smireno da pratim dok ne oteraju Kepu... kakav je ono skandal bio protiv Arsenalab njegovo postavljanje .. jednostavno sa njim se gube utakmice... posao br1 za upravu...

 

Jos jednom cestitke Lesteru, osim Kepe nisam iznerviran, fenomenalna sezona hvala Tuhelu majstoru

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...