Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Neki retard iz Singapura prijetio Maupayu i njegovoj porodici nakon što je ozlijedio Lena prošle sezone. :isuse: 

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

Neki retard iz Singapura prijetio Maupayu i njegovoj porodici nakon što je ozlijedio Lena prošle sezone. :isuse: 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, WTID said:

I mi smo pre 10 godina bolje izgledali sa njim :ph34r:

 

Nisam znao da je igrao za Wednesday. Kod nas je došao iz Foresta i nije me zanimalo da idem dalje od toga. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Koliko bolje izgledamo kad igra Antonio. 

 

Ma Antonio je garant dobio prototip neke vakcine, nakon korone igra k'o da je upao u kotao sa napitkom k'o Obeliks.

Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

 

Ma Antonio je garant dobio prototip neke vakcine, nakon korone igra k'o da je upao u kotao sa napitkom k'o Obeliks.

Asteriks. Obeliks je upao u tacnu sa pečenjem.

Link to comment
5 hours ago, dragance said:

Asteriks. Obeliks je upao u tacnu sa pečenjem

Ne znam je li neka interna fora, ali u stripu je Obeliks taj koji je upao u bure, pa mu ne daju da pije više; Asteriks mora da gucne napitak iz čuture pre tuče.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, papapavle said:

Ne znam je li neka interna fora, ali u stripu je Obeliks taj koji je upao u bure, pa mu ne daju da pije više; Asteriks mora da gucne napitak iz čuture pre tuče.

 

A jeste, zajebao sam se! Davno sam citao.

Link to comment
13 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Nisam znao da je igrao za Wednesday. Kod nas je došao iz Foresta i nije me zanimalo da idem dalje od toga. 

 

Za nas je odigrao vise meceva nego za Forest. Mi ga pokupili iz Readinga prvo na pozajmicu a onda i trajno. Prakticno izbacili smo ga na profesionalnu scenu.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...