Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

51 minutes ago, dillinger said:

Glede rivalstava, Mančester-Liverpul je najprecenjenije i u ENG a i šire. Loš fudbal, putevi ka vrhu im se uvez mimoilaze.. Za ovih 30 godina (više od toga niko ionako ne pamti) najveća stvar između njih bio je Suarezov rasizam prema Evri :fantom: 

 

A dobro, oba kluba bi vjerovatno bila u Championshipu da ih nije spasio Gavrilo Princip. :fantom:

 

Link to comment

Gruja dominira VfB po nekoj austrijskoj kišurini, igra u sredini sa Wijnaldumom i Milnerom :hail: 

 

Poručniče, gledaš li? Nije još ništa uradio, tehnički gledano, ali učestvuje! Jednom zamalo da ga pogode u glavu kod kornera.

Link to comment

VDB je oduvek i bio kao trokrilni šifonjer, šteta samo što nije toliko brz i agilan. Evo izveo ga Klopp posle 20 minuta igre :lol: 

 

Brewster za 3-0, Grujić upisao sekundarnu asistenciju :hail: 

Link to comment

VDB ako je verovati guglu ima 78 kila (tj imao je) na 1,90, ja ga pamtim kao mršavog pirgavog. Zato ovaj brader što ga je zamenio ima 2 metra i 100 kila, omiljeni™ tip igrača.

Link to comment

Berg se nabildovao, Jones postao crnac. Tsimikas ima loptu na levoj strani, Milner utrcava i "vice: Robo on the left Robo on the left. For fuck sake. Tsimi". Sta ti je moc navike.

Link to comment
11 minutes ago, čekmeže said:

VDB ako je verovati guglu ima 78 kila (tj imao je) na 1,90, ja ga pamtim kao mršavog pirgavog.

Nije mnogo nabijen ali kockasto je građen, ravna linija od ramena do stopala. Užasan igrač, da potrči fizički nije sposoban, a da zaokrene 180 stepeni treba mu jedno 18 sekundi. Ne znam ko je u njemu video nekakvog talenta, valjda pod utiskom VVD krenuli da bunare novog nizozemskog aliterativnog štopera.

Link to comment
15 minutes ago, Svarog said:

je l se sekundarna broji za fantasy?

 

Fantasy preseason? To bih rado probao :D 

 

Broji se u hokeju valjda.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja tek malopre videh da su Megvajera tek danas pustili, a da proveo dve noci u corki? Naleteh danas na tvit/video pre sorke gde se vide neki likovi u klubu koji pevaju "Fuck Man utd" a autor kaze da je tepanje bilo zbog toga a mediji da je neko pokusao da mu izbode sestru?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...