Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

17 minutes ago, 189- said:

liverpool izgleda zainteresovan za diego jotu. trebao je juce da zaigra u kupu ali je u poslednjem trenutku bio otpisan za utakmicu. wolvesi zele nekog liverpoolovog igraca.

 

Sarr je prva opcija, mada me ne raduje toliko Afrikanaca u timu pošto su KAN vratili u onaj imbecilni termin u sred sezone

 

2 minutes ago, cartman said:

Evo im i Saciri i Origi :)

 

Žele onog klinca Huvera, ako ode, verovatno ide uz buy-back klauzulu

Link to comment
29 minutes ago, Zlurad said:

Valjda Brewstera? Hoover je dosao prosle godine cini mi se, kao zamenski za trenta

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Brustera žele Šefild Junajted i Kristal Palas

 

Link to comment

Čitao danas neki tekst o prelasku Alkantare u Liverpul, jbg, lik je bio u Barsi, bio u Bajernu ali hoće da igra za Klopa, kao što je htio i za Gvardiolu. Mančester Junajted to trenutno nema. Ok, možda neko hoće da igra za taj klub, možda neko hoće da igra za veliku lovu, ali realno slabo kome je stavka u odluci da pređe da igra u MU "hoću da igram za Olea". A očigledno nekim igračima je i to bitno. 

Link to comment

Ima ona stara prica koja je isplivala ponovo sada kad je Thiago presao u Liverpul, da je SAF ceo visegodisnji skauting Thiaga i dogovoren transfer ostavio kao "poklon" Mojesu. Mojesov tadasnji asistent Gigs je rekao Mojesu da Thiago nije ManUtd tip igraca i ovaj je resio da potpise Felainija.

 

@copkillah Ja, tek sad udjoh da pogledam vesti. Za Jotu i Huvera sam tek sad video. Vise bi voleo da je Saar jer je dobar sa Maneom, mada su iskreno zacepili cenu. Ali da, bog transfera Edwards ce da igraca koji ima nula nastupa u premier ligi, koji je dosao pre 2 godine za 100 evra da proda za 10+ miliona sa mogucom buy back klauzulom. Dete ima potencijala, i iskreno njegova pozicija na desnom krilu je sa trentom i necom apsolutno nedostizna. Jedino da ostane pa da ga proba kao defanzivca ali sa 18 godina, jos mora leba da jede. Ako dodje Jota cenim da Origi ide, kao i Sakiri, pretpostavljam za taman toliko da se vrate pare za Thiaga i Jotu i plus dovoljno da se dovede neki defanzivac. Upomecano na primer :whistle:

Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Čitao danas neki tekst o prelasku Alkantare u Liverpul, jbg, lik je bio u Barsi, bio u Bajernu ali hoće da igra za Klopa, kao što je htio i za Gvardiolu. Mančester Junajted to trenutno nema. Ok, možda neko hoće da igra za taj klub, možda neko hoće da igra za veliku lovu, ali realno slabo kome je stavka u odluci da pređe da igra u MU "hoću da igram za Olea". A očigledno nekim igračima je i to bitno. 

Meni nije jasno kako mladi Obama posle Dortmunda nije prešao kod Klopa u Liverpul.

Edited by čekmeže
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...