Jump to content

Premier League 2020-21

ArleKino

Recommended Posts

Pokojni Ruxin

znam, pali se mašina...treba malo vremena da se najbolji presing lige zagreje na radnu temp, sve je pod kontrolom

• Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

106

• Pokojni Ruxin

88

• ArleKino

84

• 189-

84

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poštujući pravila fizičke distance, pripada mi čast da otvorim temu za novu sezonu Premiershipa. Prošla sezona kao da je juče završila, a već se okrećemo novom ringišpilu transfera, (ne)ispunjenih žel

najjace mi je kada mi srbi koji navijamo za strane timove preuzmemo i njihov rivalitet od pre 120 godina 

druže ti misliš da ja znam strukturu naših transfera? misliš da je nekog briga?   prilično sam siguran da svi živi koriste rate kad ne postoji otkupna klauzula, ali jedino liverpul i arsenal

Posted Images

20 minutes ago, ArleKino said:

Liverpool završio Thiaga, 30 miliona eura. 

E jebiga, je l' je sad kasno za Ruksu da edituje svoja predviđanja za sezonu? :(

Just now, cvrlle said:

da li ovo znaci i brzi razlaz sa djinijem?

Koliko sam razumeo, ovo je potpuno nevezano za Đinija, sada očekujem da ostanu obojica

55 minutes ago, copkillah said:

Mislim jeste da sam ti čestitao na tituli, ali sada će ipak biti malo neizvesnije

Naravno. :) Obzirom na sigurnih 105 bodova za Artetinu mašineriju, ovjera titule dolazi tek u aprilu umjesto najavljene proslave u martu.

7 minutes ago, Zlurad said:

20 miliona funti i 5 miliona u addonovima u zavisnosti od rezultata u PL i UCL. Ugovor na 4 godine. Danas je valjda medical, dobija broj 6.

Ali fora je što Liverpul sada plaća samo pet miliona, ostatak na naredne tri godine :hail:

Jebote, Majkl Edvards je BOG, on je verovatno jedini koji bi uspeo da proda onog @Moćanog Pežoa! 

1 hour ago, copkillah said:

Ali fora je što Liverpul sada plaća samo pet miliona, ostatak na naredne tri godine :hail:

Jebote, Majkl Edvards je BOG, on je verovatno jedini koji bi uspeo da proda onog @Moćanog Pežoa! 

Bi, i to u Bournemouth. :D