Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

58 minutes ago, Bustin said:

Kolega.. losi smo bili. Bas slabo

 

Kai je bio zbunjen vecinu utakmice. Nesto je i probavao ali uglavnom kilavo. Nisam siguran da ce Kai nastaviti na desnom krilu. Valjda ce se i Zijes vratiti sto pre. 

Maunt na levom krilu nije solucija. Lamps ga je postavio da pomogne mucenom Alonzu tako da nije ni igrao visoki presing. Pitanje je sta se desilo sa Pjulusikom i koliko cemo cekati na njega. 

Loftus ocajan. Ovo mu je bila sansa. Cak mu je i Lamps dao Kaijevu poziciju da se pokaze. Bas je razocarao. Spor, trom, ne moze da povuce loptu...

Ostatak je bio poprilicno dobar sem Kepe koji je bio na svom nivou. Valjda ce ovo pomoci da se konacno potpise i taj Mandi, jer gore ne moze. 

Verner je odlican... Loftus i Barklij su ga sjebali u dve situacije sa losim ili kasnim pasom. Nadam se da ce ih Lampard isamarati. 

Iznanedjenje utakmice je centralna odbrana. Kristensen i Zuma su bili vrlo solidni!

 

Bice valjda bolje... Lamps se vec zali kako su trenirali samo 4 dana zbog covida i izolacije. Generalno, Liverpul igra fantasticno napred, pitanje je da li ce njihova odbrana biti bolja jer su se zamalo obrukali protiv lidsa.

 

Protiv Klopa se vraca Kovacic sto bi trebalo da pomogne u protoku i progresiji™ lopte. Vec vidim Alpilikuetu na levom beku, Kaia u rupi™, Loftusa na klupi.  Ako se kojim slucajem vrate Pjulisik i Zijes, mozda se nesto i moze napraviti napred. Ono sto smo juce videli nece lako doci do Alisonovog gola.

 

 

 

slabo i imali smo puno srece sa golovima. dosli su iz nicega.

 

bilo je najave da ce pulisic igrati prvu utakmicu ali izgleda da nisu hteli da ga forsiraju. postaje vec malo zabrinjavajuce njegovo zdravlje, malo-malo pa se povredi. ziyech ce biti out jos nekoliko nedelja.

trebalo bi da igraju i cho i pulisic sledecu na krilima a havertz u sredini. uz kovacica i kantea u sredini. tu je i mount koji ako nista drugi se ne stedi i bori se kao malo njih u ekipi. 

 

bice mi interesantno da sta ce biti sa desnim bekovima kada se vrati chilwell...

 

bice ovo bolje, juce smo igrali bez gotovo 5 startera ili sest ako se racuna i novi golman.

 

 

 

Link to comment

Silva za nedelju dana 36 godina, svaka njemu čast ali ja ne vidim kako on može odigrati celu sezonu kao starter, a to se od centralnog beka očekuje.

Meni je Zijeh cirkuzant, ko je valjao iz tog Ajaxa već je otišao i ne vidim kome on može da uzme mesto u 11.

Golman nema ime, tako da je za sada Kepa.

Link to comment

da, da voleo bi ti da kepa ostane na golu, bar jos nedelju dana.

silva itekako moze da igra svaku utakmicu, u vrhunskoj je formi i pravi profesionalac. ako i odigra 30 utakmica i onda je starter. mogao je terry sa 35, moze i on.

tebi je ziyech cirkuzant, to i dalje ne znaci da nece pocinjati svaku utakmicu koju moze.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Silva za nedelju dana 36 godina, svaka njemu čast ali ja ne vidim kako on može odigrati celu sezonu kao starter, a to se od centralnog beka očekuje.

Meni je Zijeh cirkuzant, ko je valjao iz tog Ajaxa već je otišao i ne vidim kome on može da uzme mesto u 11.

Golman nema ime, tako da je za sada Kepa.


Debelo grešiš, on je bio glavni igrač uz Tadića.

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

da, da voleo bi ti da kepa ostane na golu, bar jos nedelju dana.

silva itekako moze da igra svaku utakmicu, u vrhunskoj je formi i pravi profesionalac. ako i odigra 30 utakmica i onda je starter. mogao je terry sa 35, moze i on.

 

Sad sam pogledao, u poslednje četiri sezone nijednom nije dobacio do 30 utakmica u prvenstvu za PSŽ, u stvari taj broj je samo jednom bio 30, opadao je 27-25-25-21, zašto misliš da bi u Čelsiju bilo drugačije, pogotovo što je liga znatno intenzivnija?

 

 

Link to comment

šta ste se raspisali oko čelsija...dovukli su previše igrača slične klase koji igraju na istim pozicijama, to će očigledno fantastično da utiče na uigranost i svlačionicu.

 

ukratko, nisu faktor ove godine. arsenal je neuporedivo bolji tim trenutno :fantom:

Link to comment

stani, jel nije klop već skinuo gaće kad se ono rasplako što neke tamo države finansiraju krila iz valensije od 25m? a on jadan otkad je kupio štopera i golmana od 150m nema ker za šta da ga ujede..

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Sad sam pogledao, u poslednje četiri sezone nijednom nije dobacio do 30 utakmica u prvenstvu za PSŽ, u stvari taj broj je samo jednom bio 30, opadao je 27-25-25-21, zašto misliš da bi u Čelsiju bilo drugačije, pogotovo što je liga znatno intenzivnija?

 

 

 

pa dobro, nek odigra 27. a nije on neki midfilder ili slicno da mu bude nesto posebno intezivnije.

 

kako god i ako odigra jednu utakmicu on je starter kod lamparda kada bude spreman.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...