Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

znam, ali dok za čelsi pretpostavljamo da su skroz naskroz beli, za nas je to dokazano na sudu. :dry:

ne sprečava da histerišu kad god novine najavljuju ove naše prelazne roke od 600m koji se nekako nikad ne obisitine.

Link to comment
33 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

draganče ja sam mislio da si ti odustao kad si shvatio da pričaš napamet...pa ajmo opet, nije problem - koja je procedura™ tačno zajebana? jel istina da siti nije uopšte kažnjen zbog kršenja ffp-a nego zbog odbijanja da sarađuje sa uefom? jel istina da u naslovu cas-ovog saopštenja za javnost bukvalno piše Manchester City FC did not disguise equity funding as sponsorship contributions? da ili ne?

Haha, nije dokazano jer nisu saradjivali. Da se radi o kriminalnoj proceduri padali bi nalozi za pretresanje i ćorka.

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

pa izgleda da i nije istina, samo prenosim šta se priča

 

šta sa ffpom? zašto se to pitanje postavlja samo kad siti dovodi igrače, iako smo mi jedini na sudu dokazali da ga definitivno ne kršimo. šta je sa ffpom kad vi dovodite sancha od 120m? šta je sa ffpom kad čelsi ima prelazni rok kao ja na menadžeru?

Sto Celzi? prodali smo igraca za 235M i kupujemo za 230. Posteno!

Link to comment

Mislim da je i Junajted zaradio te pare :fantom: (nemam pojma iskreno). A da arapi, kroz svoj posrani klub-igracku, zaradjuju dovoljno da svake druge sezone Pepu mijenjaju kompletnu odbranu npr, stvarno ne vjerujem. Pare od posjete svakako nisu :sleep:

Edited by kipo
Link to comment
49 minutes ago, Bustin said:

Sto Celzi? prodali smo igraca za 235M i kupujemo za 230. Posteno!

 

eh svašta nešto je u vaše doba bilo pošteno :fantom:

nv2b5.jpg?Expires=1596906420&Signature=C

 

duplo više od trećeg, ali tad je to bilo moralno ispravno jer nije postojao ffp. a nama ovde je pre svega vrlo stalo do LeGaLiTeTa...

a i vlasnik vam je sa ispravnijeg podneblja, a i bilo je koju godinu ranije.....tako da su vaši gresi iz prošlosti davno oprošteni, boli vas uvo. a meni kipo i dalje spominje da platu 1 nasrija :lolol:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, levi said:

gde se dede ona odbrana Shef Uniteda. ovo je bilo suviše lako

 

 

Ne gledam utakmicu, ali mozda je do golmana.. :sleep:

  

7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a meni kipo i dalje spominje da platu 1 nasrija :lolol:

 

I Adebajora.. :sleep:

Edited by kipo
Link to comment
30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

eh svašta nešto je u vaše doba bilo pošteno :fantom:

nv2b5.jpg?Expires=1596906420&Signature=C

 

duplo više od trećeg, ali tad je to bilo moralno ispravno jer nije postojao ffp. a nama ovde je pre svega vrlo stalo do LeGaLiTeTa...

a i vlasnik vam je sa ispravnijeg podneblja, a i bilo je koju godinu ranije.....tako da su vaši gresi iz prošlosti davno oprošteni, boli vas uvo. a meni kipo i dalje spominje da platu 1 nasrija :lolol:

 

A gde je tabela o prihodima? Man Utd kao akcionarsko društvo na berzi ima striktne kontrole finansija (“sox compliance”).

Link to comment
52 minutes ago, kipo said:

Mislim da je i Junajted zaradio te pare :fantom: (nemam pojma iskreno). A da arapi, kroz svoj posrani klub-igracku, zaradjuju dovoljno da svake druge sezone Pepu mijenjaju kompletnu odbranu npr, stvarno ne vjerujem. Pare od posjete svakako nisu :sleep:


Možda je od osvajanja LŠ?! Oh wait...

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...