Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ovde kod nas je to individualno. Taj cuveni Leeds me je uvek nervirao "nadrkanim" stavom. Kod Liverpoola me nije nervirao sam tim nikada, vec navijaci, kako originalni, tako i ovi u lokalu. Najveci smaraci u univerzumu (mozda i sire). City nije zanimljiv i dalje. Arsenal mi je ok.Chelsea me vec nervira, a posebno ne razumem sto vecina top igraca hrli kod njih.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

Tako je, igralo se u Holandiji. Isto je i Lester tražio od CZ i to je bio prvi i poslednji put da sam svim srcem navijao za komšije, da izbace te klošare :D 

 

Zato je 2003-04 bila zadnja dobra sezona Premiershipa - i Leeds i Leicester otišli u podrum.

Link to comment
46 minutes ago, 189- said:

najjace mi je kada mi srbi koji navijamo za strane timove preuzmemo i njihov rivalitet od pre 120 godina 


Ne možeš se odupreti utisku :fantom:

 

Meni je npr najodvratniji Arsenal, verovatno zato što je SAFovo rivalstvo bilo najveće upravo sa Vengerovim Arsenalom. 

Link to comment

A pomaze i to sto im je vlasnik kluba car u svakom smislu te reci, pa kad vide koliko on potrosi za jedan rucak, znaju da i oni nece ostati gladni pored njega :happy:

 

aznanDN.jpg

Link to comment

Pomaže, slažem se. U međuvremenu, napravio je zdrav tim sa jakom i uspešnom akademijom. Prosle godine Azar i Morata su otišli i od tih para kupljeni Ziješ, Verner, Čiluel a ako Bog da, Haverc i neki golman sa rukama. Da budem precizan, Azar i Morata pokrivaju 2/3 računa. A jos će naći Marina para kroz prodaju Mićija, Zapakoste, Emersona, Barklija, Mouzesa... 

Sledeće sezone napadamo drugo mesto.

Link to comment
4 hours ago, Бруклинский said:

A pomaze i to sto im je vlasnik kluba car u svakom smislu te reci, pa kad vide koliko on potrosi za jedan rucak, znaju da i oni nece ostati gladni pored njega :happy:

 

aznanDN.jpg

e stvarno si estrada :D 

 

Link to comment

Glede rivalstava, Mančester-Liverpul je najprecenjenije i u ENG a i šire. Loš fudbal, putevi ka vrhu im se uvez mimoilaze.. Za ovih 30 godina (više od toga niko ionako ne pamti) najveća stvar između njih bio je Suarezov rasizam prema Evri :fantom: 

Link to comment

Mislim i na Ligu Šampiona, donekle i finala FA kupa. Šta, navijačima je bitna samo PL a nisu im se urezali u pamćenje dueli Čelsija i Lpula par godina zaredom u finišu CL?

Edited by dillinger
Link to comment

Nama u Arsenalu je iskreno najbitniji FA Cup, zato tako revnosno skupljamo recke kako bi bili prvi tim sa 20 takvih pehara :fantom:

Link to comment

...i na tom putu desi se neki Majkl Oven u Kardifu i mala žal traje godinama:) 

 

Da se vratim na prvobitnu tezu, između Lpula i UTD čak ni toga nema.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako misliš putevi ka vrhu, Liverpul je to imao u jednini, nije neki repstativan uzorak

Imao je i Mančester...samo je mnogo dugo trajao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...