Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, čekmeže said:

To što ti zoveš nacističkim fontom se zove gotica i malo je starije od nacista, ima skoro hiljadu godina, Luter, Direr i tako ti. Ovde su ispisali Klopovo ime goticom na nemačkoj zastavi, čist nacizam.

A sama ideja da u PL gde samo za rasitičko dobacivanje dobijaš doživotnu zabranu, možeš da okačiš bilo kakav transparent koji i izdaleka podseća na nacizam je stvarno za ajde jebo te. ali bitno da si ti stavio Lpool i nacizam u istu rečenicu.

 

Nigde nisam rekao da je nacizam ne lupetaj. Znajući Engleze i njihov odnos prema nacizmu čudno mi je da takav font stavljaju na transparente.

Ne sećam se da sam ikad video nešto slično na engleskim terenima.

I nije bilo ime Klopa nego neki tekst... nisam video šta piše

Link to comment

dobro, 80-90m za gimeneza bi bio vrlo odličan i racionalan posao, ako nije preterano reći, čak i potez vredan poštovanja. ako iko ikada plati €89m za gimeneza mene sigurno nećete čuti da mu se smejem!

Link to comment

pa izgleda da i nije istina, samo prenosim šta se priča

 

šta sa ffpom? zašto se to pitanje postavlja samo kad siti dovodi igrače, iako smo mi jedini na sudu dokazali da ga definitivno ne kršimo. šta je sa ffpom kad vi dovodite sancha od 120m? šta je sa ffpom kad čelsi ima prelazni rok kao ja na menadžeru?

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

pa izgleda da i nije istina, samo prenosim šta se priča

 

šta sa ffpom? zašto se to pitanje postavlja samo kad siti dovodi igrače, iako smo mi jedini na sudu dokazali da ga definitivno ne kršimo. šta je sa ffpom kad vi dovodite sancha od 120m? šta je sa ffpom kad čelsi ima prelazni rok kao ja na menadžeru?

Niste dokazali ništa, neko je zajebao “slučajno” proceduru u UEFA. A zašto Siti? Zato što nemate prave dohotke, već šeik da kad zatreba kroz fantomske sponzorske ugovore.

Link to comment

draganče ja sam mislio da si ti odustao kad si shvatio da pričaš napamet...pa ajmo opet, nije problem - koja je procedura™ tačno zajebana? jel istina da siti nije uopšte kažnjen zbog kršenja ffp-a nego zbog odbijanja da sarađuje sa uefom? jel istina da u naslovu cas-ovog saopštenja za javnost bukvalno piše Manchester City FC did not disguise equity funding as sponsorship contributions? da ili ne?

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

šta sa ffpom? zašto se to pitanje postavlja samo kad siti dovodi igrače, iako smo mi jedini na sudu dokazali da ga definitivno ne kršimo. šta je sa ffpom kad vi dovodite sancha od 120m? šta je sa ffpom kad čelsi ima prelazni rok kao ja na menadžeru?

 

Celzi je imao godinu dana bez transfera, i to nakon sto su prodali dva igraca u Madrid za cirke 170 miliona. Oni su skroz naskroz beli po FFPu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...