Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, John Coltrane said:

Everton od decembra 2013. nema pobedu na strani kod ekipa iz “velike šestorke”.

 

To se ne računa, to je bilo kod Moyesovog Uniteda. :D

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, John Coltrane said:

 

Više na DMC nego na DC. 
 

Užasan Totte.

 

10 minutes ago, ArleKino said:

 

To je bilo u ona vremena kad je najveći fudbalski iluzionista prošle decenije Mousa Dembele od njega i Wanyame pravio odlične igrače, a od Pocha vrhunskog trenera.

Jeste, neki Rajs tih godina. Pad je krenuo i kod Poketina, nije ga koristio previse pred odlazak.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Od čoveka? Šta je rekao?

 

Hojbjerg je skrljao Rišarlisona, ali je tom prilikom dobio i on po cevanicama, što se često dešava kod takvih duela. Naravno, Viško je bez odgledanog usporenog ispalio "kakva patetika Hojbjerga" i opljuvao lika najstrašnije. A i generalno sam zapanjen koliko je slobode dobio da prosipa svoje fekalije u vezi raznih tema sa pozicije komentatora.

Link to comment

Dobar poraz... Mourinho i ekipa na vrhu valjda sada kapiraju da im bez jednog ozbiljnog kreativca u veznom redu sledi borba za 10. mesto. Čak i Ali dok je bio u igri to je delovalo mnogo bolje.

Son se polako ali sigurno pretvara u Lamelu što je i očekivano... ali ovo što je Ndombele pokazao danas je jedan od najgorih performanasa u istoriji fudbala.

 

Biće ovo zabavna sezona sa Evertonom koji deluje konačno kao ozbiljan tim

Link to comment

Igraci Spursa ukapirali da su mnogo ludi i da mnogo dobro igraju cim su odgledali All or Nothing pa danas odlucili da ne kvare utisak medj publikom. Kakva kurcobolja od igre. Kejn kod gola Evertona cuva ivicu sesnaesterca, nigde nikog oko njega a ocigledno je da ce da bude ubacivanje na glavu. Kapitenski.

 

A JHames sasvim solidan, dobre lopte slao.

Link to comment
35 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakvo je smeće od čoveka ovaj Višković postao

 

Fascinantno je kako komentatori SK iz godine u godinu postaju sve gori i gori. I to u bilo kom sportu koji prenose. Sve je površno sa gomilom besmislica sa interneta koje random ubacuju kada im se ćefne.

Link to comment
39 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Hojbjerg je skrljao Rišarlisona, ali je tom prilikom dobio i on po cevanicama, što se često dešava kod takvih duela. Naravno, Viško je bez odgledanog usporenog ispalio "kakva patetika Hojbjerga" i opljuvao lika najstrašnije. A i generalno sam zapanjen koliko je slobode dobio da prosipa svoje fekalije u vezi raznih tema sa pozicije komentatora.

 

Dobro, ruku na srce, start je bio zajeban sa dve noge. Meni je prvo delovalo da je sudar i da su se obojica povredila. Ali kad pogledas usporeni vidi se da je Hojberg odvalio Ricarlisona a valjao se kao da je ovaj njega nagazio. Na stranu Višković, jeste bilo malo više foliranja, bar meni tako deluje. 

  • +1 1
Link to comment

Murinjo je apostrofirao "lazy pressure" svojih igraca, a kasnije dodao i da je pre izvodjenja prekida (kome je prethodio gol) lopta bila pomerena za jedno 5m sto u opste nije zanemarljivo. Bog.

Link to comment
4 hours ago, Mercuzzio said:

 

Odgledao sam nekoliko inserata i deluje spektakularno. Mourinho briljira. Zadnjih mesec dana sam u toplijim krajevima pa neću na kompu da gledam. Čim se vratim za Bg...

 

 

Ništa ja ne proučavam nego pitam. Ako si video transparent i imaš nešto da kažeš onda kaži. Te ajde jebote fazone ostavi za nekog drugog.

To što ti zoveš nacističkim fontom se zove gotica i malo je starije od nacista, ima skoro hiljadu godina, Luter, Direr i tako ti. Ovde su ispisali Klopovo ime goticom na nemačkoj zastavi, čist nacizam.

A sama ideja da u PL gde samo za rasitičko dobacivanje dobijaš doživotnu zabranu, možeš da okačiš bilo kakav transparent koji i izdaleka podseća na nacizam je stvarno za ajde jebo te. ali bitno da si ti stavio Lpool i nacizam u istu rečenicu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...