Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Solidan Lester na otvaranju. Mnogi bolji nego u post COVID nastavku sezone. Nadam se da ce biti konkurentni kao u prvih nekoliko meseci prosle godine.

WBA najslabiji utisak do sada. 

Link to comment

brendan je i dalje mađija, ali razočaran sam koliko ga lester nije podržao ovaj rok

 

trebalo im je top krilo ili 2 da se zacementiraju u top 3 ispred oleta i franketa, a oni prodali drugog najboljeg levog beka u ligi i doveli desnog umesto njega

Link to comment
24 minutes ago, dragance said:

Kakva glupa prodaja. Martinez za mene bio otkrovenje nakon restarta. On i Pope najbolji golmani završnice prošle sezone.

 

Ovo je jedna od onih iznuđenih prodaja. Martinez ima 27 godina i želi nakon 10 godina boravka u Engleskoj da ima status prvog golmana. Arsenal mu to garantovati ne može - Leno je do ozljede bio najkonstantniji pojedinac, bukvalno spašavao pobjede i remije. 20 miliona funti za (suštinski) rezervnog golmana nije loša odšteta.

 

Arsenalu treba lova za pojačanja, a ono što mi hoćemo da prodamo niko neće da kupi, odnosno da isprati naše zahtjeve.

 

Spominje se neki Islanđanin iz Dijona kao back-up za Lena, to ima smisla ako je odšteta simbolična.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

@Mercuzzio si gledao All or nothing sa Totteom? Amazon produkcija.

Ja sad nasao linkove pa skidam, za vreme policijskog casa, u nedostatku fudbala, sam pogledao sve delove serije o Sitiju, a vidim da su radili i o Bielsi.

 

Odgledao sam nekoliko inserata i deluje spektakularno. Mourinho briljira. Zadnjih mesec dana sam u toplijim krajevima pa neću na kompu da gledam. Čim se vratim za Bg...

 

4 hours ago, čekmeže said:

@Mercuzzioje trenutno zauzet proučavanjem Livepulovih transparenata sa nacističkim fontom :ajde:,, nisam dobro video šta je pisalo, LSSAH?

 

Ništa ja ne proučavam nego pitam. Ako si video transparent i imaš nešto da kažeš onda kaži. Te ajde jebote fazone ostavi za nekog drugog.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Brate mili kakva promasaj i sebicluk u isto vreme. Totenhem nema ni i od igre, ko im je trener?

Stvarno, ko? :D

 

U stvari tu je ključno što je bio sebičan... I što se zaleteo kao muva bez glave...

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Brate mili kakav promasaj i sebicluk u isto vreme. Totenhem nema ni i od igre, ko im je trener?

 

Trenerski derbi Kenozoik v Mezozoik. Mourinho je obično ove starce tipa Ancelotti, Wenger, Ferguson rutinirao dok su njega derali mlađi lavovi (Klopp, Poch, Simeone).

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...