Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Zato što ne igra, da je igrao malo više, pogodio bi. Ponestalo je samopouzdanja, tj istrošilo se malo posle svega što je klub uradio u poslednje tri godine. Ali ništa što dve vezane pobede ne mogu da poprave.

 

Link to comment

Gledao snimak, i zapao mi za oko l'poolov napad koji je trajao od 70. do 74. minuta. Dodavanje do dodavanja, kao kada u hokeju ekipa ima PP, od jednog do drugog ide pak lopta i na kraju se TAA zakuca u čoveka, posle jebena četiri minuta dodavanja

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno ni iz čega Arsenal doveo Ryana iz Brightona kao back-upa Lenu. :huh: Ne mogu da se sjetim da se on ikad povezivao sa Arsenalom, a svake sezone se sa Arsenalom poveže između 75 i 120 fudbalera (neki zaludni blogeri su to računali neke godine).

 

Koliko se sjećam, Ryan je vrlo solidan golman, taman da u slučaju Lenove ozljede ne ovisimo o ručicama onog Ribarssona.

Link to comment
7 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

A Odegardom se ne hvališ, a Arle!?

 

Još nije službeno ništa, možda ipak ode u Sociedad.

 

Mislim, nije baš da smo imali neki planetarni uspjeh sa posudbama iz fudbalske ABA-lige. :sad:

Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja pročitao kod Fabricia na tviteru, tako da te stvari smatram završenim.

 

Na Wikipediji su isto već dovršili transfer. :D 

 

Ne znam, imam malo rezerve prema njemu, ali da nam fali još jedan kreativac uz Smith Rowea - fali.

 

Bilo bi lijepo kad bi neko htio uzeti Williana.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Bilo bi lijepo kad bi neko htio uzeti Williana.

 

Ne znam...eno gledam sinoć, deluje da bi se lepo uklopio u Liverpul. Fali im kreativnosti, a teško da može biti lošiji od bilo kog njihovog igrača unazad pet utakmica.

Link to comment

Suludo je, koliko god neko jinxovao ili kao Weenie zazirao od trunke optimizma, baš ovoliko otpisati Liverpulove šanse za titulu, pričati da su SMF za penziju ili da je Klop na ivici otkaza i da sve to liči na labudovu pesmu iz BVB. Ovaj tim, manje više, je isto onaj tim koji je igrao finale protiv Reala (-Karius i Lovren + Alison i Matip/Gomes), pa kasnije ga osvojio a na koncu dodao i PL titulu posle ravno 30 godina. U igrački kadar se nije dovoljno ulagalo (ko je doveden da bude prvotimac osim Alisona i Fabinja i letos Tiago?!), a opet deci nije davana adekvatna šansa da se nametnu kao pouzdane zamene/oslonac kluba u budućnosti. I naravno užasno useravanje u život sa povredama prvo VVD pa onda i Žote koji je razbio "monotoniju" pomenute trojke (ako se to može nazvati monotonijom uopšte).

 

Tek je 19.kolo ravno polovina prvenstva, sve da je i 29. ne bi bilo gotovo kad je zaostatak samo 6 bodova i to od klubova krajnje promenjive forme.

 

Izgleda da je to simptomatično za navijače Livea, Karager je u zanosu trofeja i niza bez poraza pričao o "najboljem timu u istoriji kluba" dok su ga ovi trezveni upozoravali da za tako nešto moraš da imaš kontinuitet trofeja (videti pod Ser Alex Ferguson :nobles:).

  • +1 1
Link to comment

Pa pazi i Cimikas i Minamino su kupljeni sa idejom da postanu potencijalni prvotimci. Klop je više trener koji voli da driluje neke anonimuse, nego što voli da mu se da gotov proizvod. Tako da ne verujem u tu priču da je on njih doveo samo da igraju kupove. Očekivao je da će se oni podići na veći nivo, ali se to nije desilo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...