Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

7 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa, iako je to sasvim logično razmišljanje, ova nova pravila kažu da nema penala čim lopta okrzne neki drugi deo tela (ili tuđe telo) neposredno pre ruke :mellow:

 

it is not an offence if the ball touches a player’s hand/arm:

  • directly from the player’s own head or body (including the foot)
  • directly from the head or body (including the foot) of another player who is close

to je samo deo pravila. da bi se to upotrebilo ruka mora da bude uz telo, pa onda ako se odbije...u tom slucaju nije. ako ruka povecava obim tela, dakle podignuta, onda je u svakom slucaju, bez obzira odakle se lopta odbila. po mom skromnom misljenju 🙂

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, 189- said:

i norwich je ovako poceo prosle sezone

 

12 hours ago, Mercuzzio said:

 

Norwich je pobedio

 

Ne i ne. :D

 

Norwich jest primio 4 kao i Leeds, ali ogromna je razlika između njih. Norwich je uvijek izgledao kao naivan tim koji se mora opametiti da preživi u Premiershipu. Leeds sa ovakvom igrom može računati na komotniji dio donjeg dijela tabele, za nešto više fali igrački kvalitet.

 

Žao mi je, @Jean-Luc Picard, ali dvije stvari mi nisu jasne: 1) kako se to West Ham ovoliko tehnički srozao i 2) kako ono Hendrickovo rukometanje nije bio penal?

Link to comment
3 hours ago, panta rhei said:

to je samo deo pravila

 

3 hours ago, panta rhei said:

po mom skromnom misljenju

 

Pa odluči se, jel tako piše u pravilima, ili je to tvoje lično mišljenje? 😉

Link to comment
52 minutes ago, ArleKino said:

 

Žao mi je, @Jean-Luc Picard, ali dvije stvari mi nisu jasne: 1) kako se to West Ham ovoliko tehnički srozao i 2) kako ono Hendrickovo rukometanje nije bio penal?

 

1) Svi ovi što "znaju lopte" su ili povređeni, ili u jako lošoj formi, ili ne igraju odbranu, ili u planu za prodaju/pozajmicu  pa ih se čuva, ( Lanzini, Anderson, Yarmolenko, Snodgras, Vilšir )

2) Ne sumnjam da postoje PL ekipe u čiju bi korist ono bilo suđeno, ali mislim da ima elemenata i da se sudi i da se ne sudi. ( ruka nje previše odmaknuta, stajao preblizu )

Link to comment
10 hours ago, 189- said:

pa jel onda moguce da ni ovi iz vara nisu videli?

 

Kao da se nisi nagledao grešaka prošle sezone uprkos VAR-u.

 

I objasnio sam, situacije kao što je ova sinoć bi morale da se sviraju kao prekršaji, tj ako lopta koja okrzne drugi deo tela ne promeni značajno putanju lopte

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Pa odluči se, jel tako piše u pravilima, ili je to tvoje lično mišljenje? 😉

ma odlucan sam od pocetka, ali nisam siguran 😉

jedno drugo ne iskljucuje, jeste deo pravila, ali ne moze da se koristi samostalno, bas zbog toga sto je samo deo 🤭 i to je mije misljenje.

Link to comment

@Mercuzzio si gledao All or nothing sa Totteom? Amazon produkcija.

Ja sad nasao linkove pa skidam, za vreme policijskog casa, u nedostatku fudbala, sam pogledao sve delove serije o Sitiju, a vidim da su radili i o Bielsi.

Link to comment
6 hours ago, Jean-Luc Picard said:

1) Svi ovi što "znaju lopte" su ili povređeni, ili u jako lošoj formi, ili ne igraju odbranu, ili u planu za prodaju/pozajmicu  pa ih se čuva, ( Lanzini, Anderson, Yarmolenko, Snodgras, Vilšir )

2) Ne sumnjam da postoje PL ekipe u čiju bi korist ono bilo suđeno, ali mislim da ima elemenata i da se sudi i da se ne sudi. ( ruka nje previše odmaknuta, stajao preblizu )

 

1) Za Wilsherea se ozbiljno priča da bi trebalo da ubrzo postane slobodan igrač. Možda bi se mogao i vratiti u staro jato, pod specifičnim uslovima.

 

2) Hackett je komentarisao na Twitteru za prvi penal Liverpoola da je pogrešno dosuđen. Kad bi bar postojala tehnologija koja bi mogla pomoći sudijama da donesu ispravnu odluku...

Link to comment

In other news, Arsenal prodao Martineza Villi. :mellow: Baš crnjak. Dečko je po meni puno bolji golman od Lena za Premiership, branio je fantastično nakon Restarta i uz Aubu bio najzaslužniji za osvajanje kupa i CS-a.

 

S druge strane, lova nam treba da kupimo Aouara i/ili Parteya. Raspored koji imamo traži da izađemo iz zone "Elneny-Xhaka" čim prije. Zamišljam Elnenyja i Xhaku na gostovanjima na Anfieldu, Etihadu i OT-u i pada mi na pamet onaj citat iz Blackaddera o njegovom ocu: "...he was facing half the Turkish army, armed with only a small piece of cutlery."

  • +1 1
Link to comment

U analizi 3 Evertonova pojacanja (i sva trojica su u 11 protiv Tottea) izleti podatak da je Hames pod Ancelotijem u Realu imao 40 tekmi 16 golova i 17 asistencija  :hail:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...