Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Sjajan pas Parteya i napokon gol Aube.

 

Danas Jack Wilshere potpisao za Bournemouth, a Özil za Fener. Prokletstvo Arsenalovog broja 9 prešlo i na broj 10.

Link to comment

Ko kae da je teško dobiti isti tim u kratkom vremenskom intervalu. Šaljenje sa tyneside. Can we play you, can we play you every week?

Link to comment
21 minutes ago, pantelia said:

Ja mislim da kada se Verner jednom otpusi, ima da trpa kao nezdrav.

 

Hoće, njemački Kežman će zabiti bar 30 za Vitesse. :D

 

  • Haha 1
Link to comment

za razliku od ranijih promasaja, covek redovno ulazi u sanse i da ce kad-tad pogoditi i proraditi. i dalje je najbolji strelac ekipe. nije mu tesko da se trosi i ne buni se i ne bacaka se po zemlji i ne pravi neprijatne scene.

 

da ga lampard nije toliko koristio na pocetku sezone (gotovo igrao bez prestanka i u represtaciji i u cl), onda veci deo sezone igrao van svoje pozicije, i na kraju ni ova taktika od 65 centarsuta po utakmici mu ne pomaze...mozda bi bilo malo drugacije.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, 189- said:

za razliku od ranijih promasaja, covek redovno ulazi u sanse i da ce kad-tad pogoditi i proraditi. i dalje je najbolji strelac ekipe. nije mu tesko da se trosi i ne buni se i ne bacaka se po zemlji i ne pravi neprijatne scene.

 

da ga lampard nije toliko koristio na pocetku sezone (gotovo igrao bez prestanka i u represtaciji i u cl), onda veci deo sezone igrao van svoje pozicije, i na kraju ni ova taktika od 65 centarsuta po utakmici mu ne pomaze...mozda bi bilo malo drugacije.

 

To sam i ja svojevremeno mislio za Soldada...

Link to comment

Hoće to kad na pola sezone imaš bodova koliko u onoj prošloj na dva kola pred kraj. 

 

35 minutes ago, Sundance Kid said:

antoniooooo!!!

 

kakav je brutalan napadac postao covek.

 

 

nema snage za celu tekmu. 65-70 minuta, posle se vidilo da odustaje od duela, da su pasovi neprecizni i da nema ni snagu ni brzinu. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...