Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

30 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam šta Ruxo misli, ali čini mi se da Žezus nije dorastao da nosi navalu Sitija u narednim godinama i da će se morati izaći na tržište po kvalitetnijeg strajkera. Pod uslovom da je Aguerov zenit prošao, a realno jeste.

 

Ja ovo pričam već 2 godine... Otkako Aguero više nije sposoban da igra ozbiljan fudbal. Bolje da su spucali 100 miliona u jednog Lukakua nego u ona drveća u odbrani

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

@ArleKino 

Nisu mi jasna ta Thiago-Veron poređenja. Vezni red LFC odavno plače za jednim kreativnim igračem, pun je trkača koji ne znaju mnogo lopte (od kojih je pola sklono povredama, a druga polovina prinudno igra u odbrani).

 

Gde su ti Beckham-Keane-Scholes-Giggs čiju će harmoniju brazilsko-španski Veron iz Italije da poremeti? :unsure: 

 

 

Gini-Hendo-Milner kao dokaz da Gegenpressingu ne treba živi plej.

 

Jezikuobraz™, al' tako dođe. :)

Edited by ArleKino
  • -1 1
Link to comment
42 minutes ago, Weenie Pooh said:

Meanwhile, KDB centaršut spoljnom za Stonsa za prvi gol :hail: Čestitke @Pokojni Ruxin na tituli.

 

On 4.1.2021. at 23:00, Pokojni Ruxin said:

čestitke meni na tituli!

 

opa mejnstrim ppp-u je trebalo samo 2 nedelje više da  primeti kuda vodi očigledan trend, popravljate se :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, renne said:

Jbt

 

Hoće to tako kad uzmeš samo 3 boda od poslednjih 12.

 

Ali bitno da je Flop opet zadovoljan, da su njegovi dečki odigrali kvalitetno, da je bilo "plenty of good football moments"...

 

Ti football moments počinju da me trigeruju kao ono Brodžersovo "we showed character". 

 

Link to comment
kume ne zajebavaj sirotinju
Eh da su svi sirotinja kao vi [emoji23].Mi imamo love,a tek vi.
Pokušavam samo da budem realan.Ne možemo 5 tekmi da utrpamo bilo kako go, a ko zna kada ćemo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
kume ne zajebavaj sirotinju
Eh da su svi sirotinja kao vi [emoji23].Mi imamo love,a tek vi.
Pokušavam samo da budem realan.Ne možemo 5 tekmi da utrpamo bilo kako go, a ko zna kada ćemo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Šteta što ne postoji zimski prelazni rok pa da se potraži neko kadrovsko osveženje. Oh wait...

Ako stvarno nikog ne kupe ja ću se ozbiljno zabrinuti. Ne vidim racionalno objašnjenje za to, osim para. Nama ne fale samo dva štopera, nama fale i dva srednja koja glume štopere pa ne igraju na svojim pozicijama (Fabinjo bi npr. mogao da zategne van 16). Ne razumem da tebi sedi štoper na klupi i ne igra (Filips nije za klub). Pa čemu služi, za kup protiv Viline dece? Neka i pogreši nekad, neće postati igrači sedeći na klupi.

Ovako smo kao Siti za fizikalce, posed i lopta ide u krug, ali nemamo tu tehniku da možemo da stvorimo dovoljno šansi kao Siti. Žota je bio svetlo na raju tunela ali trenutno ne sija.

Link to comment

+1, osim što je Fabinho u karijeri dao samo jedan gol van šesnaest - onaj protiv Ruksina, u kontri posle TAA penala™

 

I što ne vidim kako je Jota svetlo na kraju bilo čega. Možda on može da trajno zameni nekog od napadačke trojke, ali ne može da nadoknadi manjak u sredini tj. odbrani. (Mada OK, ne može ni Šakira pa Klopa to ne sprečava da pokušava; i dalje ne kapiram šta je to Shaq večeras trebalo da uradi, bilo kao ACM ili kao RM?)

 

Link to comment

Ja koliko sam video na tekmi, shaq je bio jedini koji se iole kretao negde. Ovi ostali zakucani na pozicijama. Valjda je ideja bila da taj prednji red bude pokretljiviji, plus sa igracem koji moze da umuva loptu. Neko pitao kome thiago da da loptu. Pa jebiga, svi ispred njega stoje, markirani. Niko da mrdne

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Klopp je stavio Shaqirija jer je ovaj već zabijao Unitedu pa je kontao da će bezvrati i ovog puta biti talisman. De Gea ima tu neku sklonost da prima golove od albanskih Švicaraca van šesnaest.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...