Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Firmina treba naučiti da na portugalskom kaže "nema boga do boga jedinoga, i Muhameđ™ je njegov izaslanik". 

 

Dakle šehadet, braćo Brazilci, šehadet, a ne zvona i praporci ☝️

 

A kad najzad bude pao neki gol, inshallah, odmah sva trojica zajedno u seždu.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tek ćeš da vidiš u kakvim smo problemima @John Coltrane, pazi šta ima da kaže o utakmici delusional Baden-Virtembergovac sa kačketom:

 

  Hide contents

 

“If we win this game 1-0 it’s completely fine because of the possession we had, the football we played; a lot of things. You cannot deny Man United for 90 minutes - we never could, it’s probably not possible for anybody, especially when they are in a good moment. But with all the things which were said before the game - they are flying, we are struggling - the boys played a really good game tonight, my boys, against a good, organised side.

“We played exceptionally well in the first half - the counter-press was great, the passing was good, positioning was good. We didn’t score. We know that’s the most important thing in football, so we don’t want to miss that but we missed that. But there were really good football moments. In the second half the game was a little bit more open. They had two big chances, I have to say, and Ali made two really big saves. You cannot deny them everything.

“We had to be dominant here, and with their counter-attacking threat it’s a tricky one. There’s no easy explanation [why the goals have dried up]. You have to keep going, you have to try to ignore the [external noise]. We have to stay focused on doing the right stuff; you cannot force it and shoot from everywhere.

I liked the game. The centre-halves were great. The way we played was really flexible, and having two midfielders in defence helps with football moments. We had to be good to get a point; I thought we were good enough to get all three but we didn’t because we didn’t score.

“[How do you end the goal drought?] It’s not like we sit at home [worrying about it]. It’s football. These things happen. You cannot explain why sometimes this happens. There are moments when you score from all angles, like at Crystal Palace, and then the other moments.

“It’s about creating. Create, create, create, and we will score, 100 per cent. Everybody knows it. It’s just a bit annoying in between these moments - not scoring and starting to score again - that you have to talk about it constantly. So, how’s that? We keep going.”

 

 

Create, create, create, a ne možeš da stvoriš nijednu krštenu šansu za cca 200 minuta fudbala :isuse: 

 

Slušao sam uživo obojicu.

Mislim da je popio bensedin pre izjave, Dzef Šrivs baš ume da ga isprovocira pitanjima :D 

Sa druge strane šta bi ti, ili bilo ko drugi, odgovorio na pitanje "a di su ti golovi?"  - Klop je 10 puta ponovio "this is football". Sa njegove tačke gledišta bitno je da ulaziš u šanse i to će kad tad doći na svoje - sa tvoje, kao navijača Livea, je to samo slab izgovor.

Isto kao kad se Ole smejulji na 0:0 sa Sitijem, Chelskijem i Liveom, a ja izgorim kao šibica što efektivno nije bilo 5minuta napadanja. Ali tako stoje stvari "this is football".

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Logo Arena 1 blica u uglu reklama / on

 

Inter - Juve 

 

Logo Arena 1 blica u uglu reklama / off


Počinje Dnevnik na prvom :laugh:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Sa druge strane šta bi ti, ili bilo ko drugi, odgovorio na pitanje "a di su ti golovi?"  - Klop je 10 puta ponovio "this is football". Sa njegove tačke gledišta bitno je da ulaziš u šanse i to će kad tad doći na svoje - sa tvoje, kao navijača Livea, je to samo slab izgovor.

 

To bi bilo tačno da ulaze u šanse, ali ne ulaze. DDG je danas imao samo par odbrana, dva traljava Firminova pokušaja i Tijagov šut sa 20+ metara. Ali možda Klop broji sve one centaršuteve koje je Maguire počistio kao šanse, ne znam. 

 

Mene bi mnogo manje brinulo da stvaraju šanse koje promašuju, kao eto, doći će to na svoje. Brine me što ne stvaraju ništa i ne igraju ništa osim Trentarinog standardnog cross & inshallah pristupa. Sve se kao uzdamo u Tijaga da ih preporodi, ali ne može jedan nov igrač da povuče ovako izmožden i bezvoljan tim.

 

Meanwhile, KDB centaršut spoljnom za Stonsa za prvi gol :hail: Čestitke @Pokojni Ruxin na tituli.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

To bi bilo tačno da ulaze u šanse, ali ne ulaze. DDG je danas imao samo par odbrana, dva traljava Firminova pokušaja i Tijagov šut sa 20+ metara. Ali možda Klop broji sve one centaršuteve koje je Maguire počistio kao šanse, ne znam. 

 

Mene bi mnogo manje brinulo da stvaraju šanse koje promašuju, kao eto, doći će to na svoje. Brine me što ne stvaraju ništa i ne igraju ništa osim Trentarinog standardnog cross & inshallah pristupa. Sve se kao uzdamo u Tijaga da ih preporodi, ali ne može jedan nov igrač da povuče ovako izmožden i bezvoljan tim.

 

Meanwhile, KDB centaršut spoljnom za Stonsa za prvi gol :hail: Čestitke @Pokojni Ruxin na tituli.


Pa preporodio vas je Žota. Vidiš koliko je bilo potrebno vremena Pogbi, posle korone, da se vrati u život (a propo Tiaga Alkantare). 

Link to comment

Ne znam šta Ruxo misli, ali čini mi se da Žezus nije dorastao da nosi navalu Sitija u narednim godinama i da će se morati izaći na tržište po kvalitetnijeg strajkera. Pod uslovom da je Aguerov zenit prošao, a realno jeste.

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Pa preporodio vas je Žota. Vidiš koliko je bilo potrebno vremena Pogbi, posle korone, da se vrati u život (a propo Tiaga Alkantare). 

 

Kad je Jota počeo da igra, tim još nije bio u ovakvom kanalu. Sada ga nema i ko zna kad će ga biti, tako da nema smisla misliti o njemu.

 

Thiago sam po sebi meni deluje OK, ali ne vidim kako se uklapa u ovaj tim kad nema sa kim da odigra. Napadači statični, još im se i Wijnaldum pridruži pa okrene dupe golu, a Thiago onda može samo da dodaje bočno i unazad. Danas kad je obišao Freda kao banderu i pripalio sa distance, došlo mi suzu da pustim - ne pamtim kad je poslednji put neki CM tako nešto probao kod Kloppa. Ox pre dve godine?

 

A korona je verovatno sjebala TAA više nego Thiaga. Ovaj drugi je bar prošao kroz pripreme, simptome kažu da nije ni imao. Trent je odbolovao svoje letos, pripreme propustio, a fizički mi sve gore i gore deluje.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:


(a propo Tiaga Alkantare). 

 

Propo, propo Veron.

 

11 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam šta Ruxo misli, ali čini mi se da Žezus nije dorastao da nosi navalu Sitija u narednim godinama i da će se morati izaći na tržište po kvalitetnijeg strajkera. Pod uslovom da je Aguerov zenit prošao, a realno jeste.

 

Jesus i Mahrez ne mogu biti nosioci šampionskog tima.

Link to comment

@ArleKino 

Nisu mi jasna ta Thiago-Veron poređenja. Vezni red LFC odavno plače za jednim kreativnim igračem, pun je trkača koji ne znaju mnogo lopte (od kojih je pola sklono povredama, a druga polovina prinudno igra u odbrani).

 

Gde su ti Beckham-Keane-Scholes-Giggs čiju će harmoniju brazilsko-španski Veron iz Italije da poremeti? :unsure: 

 

Link to comment
32 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam šta Ruxo misli, ali čini mi se da Žezus nije dorastao da nosi navalu Sitija u narednim godinama i da će se morati izaći na tržište po kvalitetnijeg strajkera. Pod uslovom da je Aguerov zenit prošao, a realno jeste.

 

erlingara na leto i idemo svaku u 5+ :sleep:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...