Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

50 minutes ago, renne said:

Nisu teli digraju
Birali mesto odigravanja
Jednom reči, seratori

Tako je, igralo se u Holandiji. Isto je i Lester tražio od CZ i to je bio prvi i poslednji put da sam svim srcem navijao za komšije, da izbace te klošare :D 

 

3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

u koje pare da je copi tad imao max 12 godina? :fantom:

Da si ti meni živ i zdrav, ja sam tada imao 38 godina...

Link to comment

 

Recima presvetog Gerija "ima trunka respekta izmedju UTD i Livea, ali Lic je cista mrznja" :D

 

 

Meni je hit da gledam Bielsu, a za Lic sam navijao jedino kad smo igrali PPP Football manager challenge upravo sa Licom. No vec vidim hajp posle prvih 5 kola i pozivanja "uh kako sam ja gotivio Lic kad su imali gotivan tima sa Vidukom, Smitom, Bojerom, Vudgejtom, Hartom, Kjuelom, Milsom, Batijem, Faulerom, Ferdinandom" :twak:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Recima presvetog Gerija "ima trunka respekta izmedju UTD i Livea, ali Lic je cista mrznja" :D

 

 

Meni je hit da gledam Bielsu, a za Lic sam navijao jedino kad smo igrali PPP Football manager challenge upravo sa Licom. No vec vidim hajp posle prvih 5 kola i pozivanja "uh kako sam ja gotivio Lic kad su imali gotivan tima sa Vidukom, Smitom, Bojerom, Vudgejtom, Hartom, Kjuelom, Milsom, Batijem, Faulerom, Ferdinandom" :twak:

Sheepshagges :fantom:

 

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

najjace mi je kada mi srbi koji navijamo za strane timove preuzmemo i njihov rivalitet od pre 120 godina 

Preuzmeš ako si u kontaktu sa drugim navijačima. Recimo jasno je kako doživljavam MU, jer sam imao (ne)sreću da upoznam podosta njihovih navijača :D S druge strane, prema Evertonu sam solidno indiferentan, kao lepo je pobediti u gradskom derbiju uvek, bitne su tekme, ali me za njih u principu zabole. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic
2 minutes ago, copkillah said:

Preuzmeš ako si u kontaktu sa drugim navijačima. Recimo jasno je kako doživljavam MU, jer sam imao (ne)sreću da upoznam podosta njihovih navijača :D S druge strane, prema Evertonu sam solidno indiferentan, kao lepo je pobediti u gradskom derbiju uvek, bitne su tekme, ali me za njih u principu zabole. 

Da, ali to je bezuslovna mrznja u pitanju, imam ja ovde navijaca Mancestera i nema boga da on navija za Liverpul protiv Lestera, zato sto je to bitno za MU, kao sto se desilo na forumu. Ipak je ovo ovde neka soft varijanta.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...