Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Nego ima li šta od Lingarda u WHU?! 

 

I ovako su im igrači na rubu pobune i moždanih udara. Noblea su već podržali Rice i Masuaku.

Link to comment
14 hours ago, ArleKino said:

Noble opasno popizdio na Twitteru zbog odlaska ovog malca u West Brom. Biće veselo u Praslinlendu.

 

Deluje da te pare hoće da iskoriste da kupe nekog štopera, pominje se onaj lik iz Burnley-a...blokirao mi mozak a mrzi me da guglam.

 

3 hours ago, John Coltrane said:

Nego ima li šta od Lingarda u WHU?! 

 

Naterao si deklarisanog ateistu da počne da se moli ko lud da se to ne desi

 

edit: Tarkovski, kako kliknuh "submit reply" istog momenta se setih. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
15 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nego Arle. Šta ti misliš o Felipe Andersonu u Arsenalu. Šuška se poprilično o tom transferu. 

 

Andersona se sjećam još iz Lazija. Voljni momenat mu je problem, smorio se onoliko kad ga nisu prodali u Man U. Neloš igrač, posebno što spada u kategoriju igrača koji Arsenalu fale (na onoj 189-inoj slici) no iskreno, mislim da mu fali kvalitete za Top 6 tim. Mislim da je priča izmišljena ili da se navuče kupac za njega ili da bi se oborila cijena neke Arsrnalove mete (Aouar). Arsenal se po prelaznom roku poveže sa 100-njak igrača tako da mislim da od Andersona u Arsenal nema ništa.

Link to comment

Liverpul kod kuće gubi od Blekpula 2-0 posle pola sata :yawn2: Sve prvotimci, samo umesto VVD igra neko dete.

 

Milner opet levi bek, coincidentally.

 

Šta da se radi, we'll always have 2019/20...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Liverpul kod kuće gubi od Blekpula 2-0 posle pola sata :yawn2: Sve prvotimci, samo umesto VVD igra neko dete.

 

Milner opet levi bek, coincidentally.

 

Šta da se radi, we'll always have 2019/20...

 

Ne javljaš, siso, konačni rezultat. :P

 

 

Za to vrijeme, Solanke ubacio 2 u 5-3 Bournemoutha protiv WH.

Link to comment
17 minutes ago, ArleKino said:

Ne javljaš, siso, konačni rezultat. :P

 

7-2, šest u drugom poluvremenu kad su ovi popadali a Flop pustio dečurliju. Pogledaj samo ovu njušku bivše vedete Fulama:

 

RyvmN5e.jpg

 

Gol i asistenciju zabeležio mali Harvey, naslednik Rasima Sterlinga.

 

Brewster ni minut nije dobio, kao ni Tsimikas (Milner odigrao 90 minuta na LB). 

 

Iskreno, ni na šta ne liče. Malo je jedan Thiago da ovo dovede u red, plitak potok za Bielsu. 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...