Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Mislim da je ovo slučajno bilo, nema trika da je mogao ovako, u full trku, namerno da ga nisko natempira i nagazi, pa još i prokliza preko njegove noge. Ne bi ga neki iskusniji fauldžija ovako dobro premerio.

Link to comment
58 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

Mislim da je ovo slučajno bilo, nema trika da je mogao ovako, u full trku, namerno da ga nisko natempira i nagazi, pa još i prokliza preko njegove noge. Ne bi ga neki iskusniji fauldžija ovako dobro premerio.

 

Mislim da je potpuno irelevantno što nije bilo namerno, nego je jajarski što ga Ančeloti brani uz nameru da se žali na suspenziju, pogotovo pozivajući se na Rišarlisona i Pikforda. Lik ima neartikulisane divljake u ekipi i ne vidim kako neko drugi može da bude kriv zbog toga.

 

edit: za 99% grubih faulova i startova ne mislim da su namerni, samo bih za Kina i Ramosa mogao da kažem da sam siguran da su želeli da povrede protivničkog igrača. Ono Rišarlisonovo prošle nedelje je na granici, bila je očigledna frustracija u momentu, pretpostavljam da nije bilo ozbiljnije namere da se Tijago povredi.

Edited by copkillah
Link to comment

Ma namerno ljigavko, videlo se da je popizdeo što nije dobio faul. Pazi igraču u punom sprintu ti prilaziš s leđa i trčiš milimetar iza njega, msm šta može jedino da se desi?

Link to comment

Pa dobro, to je irelevantno. Kao Đovak kad je pogodio babu, nije je gađao u glavu, ali nije ni previše mario da li će da je pogodi ili ne. Ishod, tj. kazna je svakako ista.

Link to comment

Ma htedoh da ga ogradom od mesarstva, stoji to da je Anćeloti lupio glupost.

Klasika, hteo je ono što uglavnom svi rade ako okasni povlačenje za dres ili ruke - da ga stigne i trkom saplete. Verujem da ne bi ni to radio da je znao kako će da ispadne, pošto iz takvog saplitanja baš teško i retko dolazi do povrede i baš je minimalna šansa bila da mu onako zaskejtuje nogu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...