Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts



Koliko nerviraju ovi trkači-smarači u veznom redu Liverpula


+1

Daj Tijaga, jebalo vas osam miliona, danas da otvorim kickstarter do sledećeg vikenda bismo skupili toliko.

Ovo je mučno gledati, Arsenalova zadnja linija golmanu u krilu a LFC pokušava dugim loptama iz zadnje linije :isuse:
Link to comment

Nemusto vase poluvreme skroz, no valjda je prvi mec pa fali zavrsni pas. Plus Arsenal nije napravio nijednu kardinalnu gresku, onim iritantnim iznosenjem od peterca.

Link to comment





+1

Daj Tijaga, jebalo vas osam miliona, danas da otvorim kickstarter do sledećeg vikenda bismo skupili toliko.

Ovo je mučno gledati, Arsenalova zadnja linija golmanu u krilu a LFC pokušava dugim loptama iz zadnje linije isuse.gif
Pa otvori kickstarter, pa da podelimo kintu. Jebes Thiaga, pare su pare [emoji14]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Mane kratko do Wijnalduma, ovaj tri kontakta sa loptom, pogleda desno i vidi kako Williams utrčava, još dva kontakta sa loptom, sve u mestu naravno, i onda kratko nazad do Manea :isuse:

Kako je ovaj čovek počeo karijeru kao ACM, nikad mi neće biti jasno.

Link to comment
20 hours ago, Zlurad said:

Za to vreme Liverpul prodao omladinca Ejariju za 3.5 miliona. Sad nam fali jos samo 26.5 za Thiaga :isuse::D

 

Za harija (posto sam poceo da pisem pre nego sto je postavljen klip), iskidah se od smeha kad je rekao da je pokusao da pobegne sa lisicom na ruci i da su ga stigli :lolol:


Jako smešno. 

Link to comment



Pa otvori kickstarter, pa da podelimo kintu. Jebes Thiaga, pare su pare [emoji14]


Ideja moja, rad moj, a ti bi da uskočiš kad se budu delile pare? :dry:

Kod KS ne leže ništa na račun dok se projekat ne isfinansira, jbg.
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mane kratko do Wijnalduma, ovaj tri kontakta sa loptom, pogleda desno i vidi kako Williams utrčava, još dva kontakta sa loptom, sve u mestu naravno, i onda kratko nazad do Manea :isuse:

Kako je ovaj čovek počeo karijeru kao ACM, nikad mi neće biti jasno.

Ko stvoren za Barsu :thumbsup: zna Kuman sta fali.

Link to comment



Ko stvoren za Barsu [emoji106] zna Kuman sta fali.


Realno. Igru Liverpula tragično usporava, ali bez lopte je world class. Sa loptom zna samo da se zagradi i čeka faul.

U stvari nije ni da ne zna, ima sasvim solidnu tehniku, više je neka blokada u glavi kad treba da odigra unapred.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...