Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da se vratim na situaciju na birou. Iskreno, ne verujem da se iko u Engleskoj otima da bude fudbalski sudija, jer kao što rekoh, to je lose-lose pozicija. Ako to uzmemo u obzir, samo korito iz koga grabi PGMOL ili kako već, je prilično plitko. Da bi se postalo vrhunski sudija i sudilo npr. tekmu Man.City - Liverpool, treba ti ogromno iskustvo i mentalna snaga. Sudija se godinama uspinje rang po rang da bi sudio takvu utakmicu. I onda će doći neki copkillah i zbog jedne greške će poslati inbreda na giljotinu, i dajte novog sudiju da sudi. Ali odakle? Sudija iz Čempionšipa bez iskustva bi se proveo kao bos po trnju na onom liverpulskom derbiju. 

 

Samo bih te podsetio da ovde pričamo o osobi iz VAR sobe kome ovo nije prva skandalozna greška i koji je već zbog svoje očigledne nekompetentnosti bio skidan sa liste sudija za PL. A vraćan je na istu iz razloga koje si ti naveo. I mene zaista ne interesuju problemi jadnih malih sudija i njihove debilne organizacije, sude u najbogatijoj ligi na svetu tako da je očigledno do toga da ne rade dovoljno na tome da proizvode kvalitetan kadar, tj da im se može da budu gomila nekompetentnih inbreda.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Evo jedna dobra vest kad je sudijski cirkus u pitanju :

https://twitter.com/Watch_LFC/status/1318153530306449415?s=20

 

Naravno, ni VVD ni LFC nemaju ništa od ovoga, ali bar se ukida presedan za sumanutu interpretaciju po kojoj su protivnička kolena fair game ako se nađu u ofsajdu. 

 

Initially there was confusion over how the Pickford challenge had been assessed.

 

There was a theory no action could be taken because of the offside decision. However, while that would have prevented a penalty being awarded, it would not have stopped Pickford being shown a red card.

Evidently, neither Oliver nor the VAR saw fit to impose such a punishment.

 

VAR can only intervene for offences they deem to be worthy of a red card. If, for instance, they felt Pickford had made a genuine attempt to play the ball - and Oliver had not seen the incident at all - it would only have been a yellow card.

 

However, they could also have asked Oliver to view the incident again on the pitch-side monitor.

 

:mellow: eo više ne znam šta da mislim o ovoj situaciji, toliko je interpretacija i teorija, da sam totalno zbunjen. I dalje imam utisak da nije toliko do tog famoznog Cootea, koliko su pravila rogobatna i nejasna.

Link to comment

Ionako slabo sudjenje je dodatno obesmišljeno VARom. Ne znam kome je u interesu da je mali broj sudija koji su prilično matori, postoji i rasna diskriminacija (ne samo kad su sudije u pitanju, već i treneri).

Link to comment
14 hours ago, 189- said:

evo odgovora:

 

:fantom:

 

Aman, i onaj dan se vidjelo, čim smo otpustili ručnu u napadu, da je City previše defanzivno ranjiv. Neko iz koga napadački instinkt nije iskuhan Emeryjem bi im složio bar tri komada, a i jedan od onih slobodnih udaraca oko D-zone bi završio u golu.

Link to comment
Quote

 

Wenger's autobiography, "My Life in Red and White", looks at his 22 years at Arsenal but failed to mention his duels with Mourinho, whose Chelsea side dethroned the Frenchman's 'Invincibles' in

 

Arsene Wenger has brushed off Jose Mourinho's reaction to being left out of the Frenchman's autob

 

 

Wenger appeared to be less than impressed by Mourinho's remarks, insisting he felt like he was in "kindergarten" by engaging in a public tirade with the Portuguese mentor. "It doesn't bother me

 

 

Posto je WEnger poznati gospodin malo je cudno sto je propustio takvo nesto u autobio. ne moze se reci da je odgovorno izostaviti neke manje povoljne stvari iz karijere radi emocija

S druge strane, MOurinho je poznat kao provokator.

Ko je u pravu?

 

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
1 hour ago, vise lisica manje krpelja said:

Posto je WEnger poznati gospodin malo je cudno sto je propustio takvo nesto u autobio. ne moze se reci da je odgovorno izostaviti neke manje povoljne stvari iz karijere radi emocija

S druge strane, MOurinho je poznat kao provokator.

Ko je u pravu?

 

Ajant23-mod on:

 

Jedan je intelektualac široke naobrazbe, u svoje vrijeme fudbalska avangarda, jedini menadžer koji je prošao 38 kola unutar jedne sezone bez poraza, čovjek koji je un-Brexitovao engleski fudbal i natjerao škocku pijanduru da se oznoji i podigne svoju igru kako bi vratio primat u Premiershipu, koji je otišao u penziju nekoliko godina nakon što ga je vrijeme pregazilo.

 

Drugi je portugalski šibicar fascinantne ulične inteligencije koji se ne libi uraditi šta god treba za pobjedu, Terence Hill iz jeftinih komedija i Steve Martin iz "Prljavih pokvarenih varalica" u jednom, a koji odbija otići u penziju iako je prošlo nekoliko godina kako ga je vrijeme pregazilo.

 

Istina je negdje na pola puta™.

  • +1 3
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...