Jump to content

Premier League 2020-21

ArleKino

Recommended Posts

Mindaugas Žukauskas
1 hour ago, Zlurad said:

Za to vreme Liverpul prodao omladinca Ejariju za 3.5 miliona. Sad nam fali jos samo 26.5 za Thiaga :isuse::D

Za harija (posto sam poceo da pisem pre nego sto je postavljen klip), iskidah se od smeha kad je rekao da je pokusao da pobegne sa lisicom na ruci i da su ga stigli :lolol:

Šta je Ejario?

• Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

286

• Pokojni Ruxin

239

• 189-

208

• ArleKino

199

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poštujući pravila fizičke distance, pripada mi čast da otvorim temu za novu sezonu Premiershipa. Prošla sezona kao da je juče završila, a već se okrećemo novom ringišpilu transfera, (ne)ispunjenih žel

najjace mi je kada mi srbi koji navijamo za strane timove preuzmemo i njihov rivalitet od pre 120 godina 

Posted Images

51 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta je Ejario?

Samo jos jedan liverpulov arsenalov omladinac prodat Readingu.

Weenie Pooh

Ovie Ejaria, pazi sad kad procveta tamo i vrati se za velike pare kao Matić onima.

A Harry Wilson, njega će isto negde da zavale pa se posle ispostavi da je novi KDB.

Kako samo Gruju niko neće, nije mi jasno :sad: 

čekmeže

Pal Dardai će ga usvojiti.

Ako sam dobro razumeo Megvajera, on se opirao policiji jer je mislio da to nije policija?

Mindaugas Žukauskas

Ja mislio da je Ejaria ime nekog kluba, čak sam kucao A.R.E. u google jer sam mislio da je Zlurad odradio neki akronim :D

Pa i nije baš omladinac, 23 godine.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Jean-Luc Picard
1 hour ago, 189- said:

Ako to urade, ja sam završio sa njima. Navijaću za  Siti zajedno sa Ruxom. Žao mi čoveka, onako "sam protiv svih". 

ArleKino

Arsenal:

Martinez, Bellerin, Luiz, Holding, Tierney, Maitland-Niles, Elneny, Xhaka, Saka, Nketiah, Aubameyang.

Saliba na klupi, Özil, Willian, Guendouzi, Pepe, Lacazette...ni na klupi.

39 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ako to urade, ja sam završio sa njima. Navijaću za  Siti zajedno sa Ruxom. Žao mi čoveka, onako "sam protiv svih". 

jbg to je uloga 'malih' timova. pre ili kasnije ce ga prodati.

13 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal:

Martinez, Bellerin, Luiz, Holding, Tierney, Maitland-Niles, Elneny, Xhaka, Saka, Nketiah, Aubameyang.

Saliba na klupi, Özil, Willian, Guendouzi, Pepe, Lacazette...ni na klupi.

kakva je situacija sa martinezom? jel istina da hoce da ode? pitam za marinu

Mindaugas Žukauskas

Martinez želi da ide, gladan first team fudbala. Koliko razumem odlazeći Sanlehi mu je stavio price tag od 20 milki, a on želi da se to makar prepolovi. Najverovatnije će u Španiju u neki Valjadolid, mada bi Blejsa mogao razmotriti da svog zemljaka tutne na gol po vrlo povoljnoj ceni.