Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Zlurad said:

Za to vreme Liverpul prodao omladinca Ejariju za 3.5 miliona. Sad nam fali jos samo 26.5 za Thiaga :isuse::D

 

Za harija (posto sam poceo da pisem pre nego sto je postavljen klip), iskidah se od smeha kad je rekao da je pokusao da pobegne sa lisicom na ruci i da su ga stigli :lolol:

Šta je Ejario?

Link to comment

Ovie Ejaria, pazi sad kad procveta tamo i vrati se za velike pare kao Matić onima.

 

A Harry Wilson, njega će isto negde da zavale pa se posle ispostavi da je novi KDB.

 

Kako samo Gruju niko neće, nije mi jasno :sad: 

Link to comment

Ja mislio da je Ejaria ime nekog kluba, čak sam kucao A.R.E. u google jer sam mislio da je Zlurad odradio neki akronim :D

 

Pa i nije baš omladinac, 23 godine.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

 

Ako to urade, ja sam završio sa njima. Navijaću za  Siti zajedno sa Ruxom. Žao mi čoveka, onako "sam protiv svih". 

Link to comment

Arsenal:

 

Martinez, Bellerin, Luiz, Holding, Tierney, Maitland-Niles, Elneny, Xhaka, Saka, Nketiah, Aubameyang.

 

Saliba na klupi, Özil, Willian, Guendouzi, Pepe, Lacazette...ni na klupi.

Link to comment
39 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ako to urade, ja sam završio sa njima. Navijaću za  Siti zajedno sa Ruxom. Žao mi čoveka, onako "sam protiv svih". 

jbg to je uloga 'malih' timova. pre ili kasnije ce ga prodati.

 

13 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal:

 

Martinez, Bellerin, Luiz, Holding, Tierney, Maitland-Niles, Elneny, Xhaka, Saka, Nketiah, Aubameyang.

 

Saliba na klupi, Özil, Willian, Guendouzi, Pepe, Lacazette...ni na klupi.

 

kakva je situacija sa martinezom? jel istina da hoce da ode? pitam za marinu

Link to comment

Martinez želi da ide, gladan first team fudbala. Koliko razumem odlazeći Sanlehi mu je stavio price tag od 20 milki, a on želi da se to makar prepolovi. Najverovatnije će u Španiju u neki Valjadolid, mada bi Blejsa mogao razmotriti da svog zemljaka tutne na gol po vrlo povoljnoj ceni.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...