Jump to content

Premier League 2020-21

ArleKino

Recommended Posts

• Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

261

• Pokojni Ruxin

223

• 189-

192

• ArleKino

187

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poštujući pravila fizičke distance, pripada mi čast da otvorim temu za novu sezonu Premiershipa. Prošla sezona kao da je juče završila, a već se okrećemo novom ringišpilu transfera, (ne)ispunjenih žel

najjace mi je kada mi srbi koji navijamo za strane timove preuzmemo i njihov rivalitet od pre 120 godina 

Posted Images

copkillah

Neka ovo tvoje otvaranje novog topica donese sve isto kao i prošle godine :happy: 

Živeli! :kecman:

Moje stručno-ekspertko-amatersko mišljenje je da ulazimo u sezonu koja će, logično, biti kao nijedna do sada, uz neke velike promene koje će timovi morati da rešavaju u letu, a sve naravno zbog prezgusnutog rasporeda i ogromnog, nikad zapamćenog broja utakmica za kratki vremenski period, uz dodatak da igrači nisu imali neki značajan odmor, te da predsezonske pripreme gotovo sigurno neće biti sprovedene u nekom normalnom obliku. I ovo mahom važi za sve velike lige, ne samo za PL.

Zbog toga mi se čini da će prevagu odnositi ekipe koje imaju puno igrača za rotiranje - pre svih Siti, nakon njih Pul i Čelzi rekao bih, mada tek predstoji prelazni rok. Biće povredica, izostajanja, premora igrača, tamo negde na zimu možemo očekivati i strmoglavi pad forme, dakle prvenstveni rusvaj u svakom smislu.

U neku ruku može se povući paralela sa košarkom, sa onom prvom sezonom kada je Evroliga uvela ligaški sistem takmičenja i gurnula ekipe iz ustaljenog četvrtak-nedelja ritma u nešto tipa utorak-petak-ponedeljak. Ekipe se raspale, nisu znali kako da oporavljaju i kako da spremaju igrače, kakav sistem treninga da organizuju, i po rečima trenera prevagu su tada odnosili oni koji su imali nepromenjen roster duži vremenski period i koji su bili uigrani unutar svog sistema. Ako to prevedemo u jezik PLa to opet vrišti Liverpul i Siti.

Jean-Luc Picard

Dosta je vala ovih Liverpula i Sitija, a bogami i Mančestera i Čelzija, daj nek osvoji neko ko nije nikad osvajao. 

ArleKino
12 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Dosta je vala ovih Liverpula i Sitija, a bogami i Mančestera i Čelzija, daj nek osvoji neko ko nije nikad osvajao. 

+1 Arteta nikad nije osvojio sa Arsenalom tako da se slažem.

porucnik vasic
2 hours ago, copkillah said:

Neka ovo tvoje otvaranje novog topica donese sve isto kao i prošle godine :happy: 

Živeli! :kecman:

Арле као по обичају урадио царски посао. :smiley_hail:

Ливерпул има баш зезнут распоред. Остаје ли Грујан?

Ako ce da rade fundrasing za Thiaga onda nece. Mada, gledao intervju s njim pre nego da liga u Nemačkoj krene I na pitanje da li ostaje u Liverpulu odgovara sa "ja sam igrač Liverpula. Nemacka liga mi se bas sviđa". On je potaman za Hertu, neki takav klub sa inspiracijom da ne ispadne i da eventualno završi na mestu za ligu evrope, eventualno ako ih baš usere ligu prvaka. Verovatno neće da ostane.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

copkillah
1 hour ago, porucnik vasic said:

Арле као по обичају урадио царски посао. :smiley_hail:

Ливерпул има баш зезнут распоред. Остаје ли Грујан?

Pa onako, završnica je sasvim pristojna, a to je isto bitno. 

Što se tiče Grujana, delim mišljenje sa Zluradom, nisam baš preterani optimista po tom pitanju, bio bih prilično iznenađen ako bi ostao. Kontam da bi ostao u slučaju da se ne dobije adekvatna finansijska ponuda za njega.

Mislim da nam sleduje najzanimljivije prvenstvo nakon dugo dugo vremena. Ovde će prevagu doneti gafer i vizija, jedva čekam da krene, tu su El Loco <3 i "naš" Fulham biće jedan kvalitetan show. 

P. S. Želim Dakura u Arsenalu, jako. 

John Coltrane

Samo da se upišem zbog preglednosti. Predvidjanja kad stignem.

Pantelija jr

da se upišem i ja na prvu stranu...

predviđanja obično radim bez učešća mozga, čisto srcem junačkim... dakle, LFC! :thumbup:

copkillah
1 hour ago, Azdaja said:

Mislim da nam sleduje najzanimljivije prvenstvo nakon dugo dugo vremena. Ovde će prevagu doneti gafer i vizija, jedva čekam da krene, tu su El Loco <3 i "naš" Fulham biće jedan kvalitetan show. 

P. S. Želim Dakura u Arsenalu, jako. 

Ako je tako, onda se može reći da znamo ishod :happy:

• Hamlet Strašni pinned this topic