Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

8 minutes ago, SNARC said:

Usrao se covek u klub..

 

Placaju ga sve ove godine ni za sta..a onda ih izbacuje iz LS

Pa nije im kriv Andrija. Jesu li ga mnogo platili ? Jesu. Pa zašto im onda nije više igrao?

Sami su krivi. Andrija je dobar fudbaler što je opet dokazao večeras.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Pa nije im kriv Andrija. Jesu li ga mnogo platili ? Jesu. Pa zašto im onda nije više igrao?

Sami su krivi. Andrija je dobar fudbaler što je opet dokazao večeras.

 

Gde ti vidis da ga krivim :)

 

Reziser prenosa je mozda slucajno a mozda namerno odmah nakon gola u krupnom planu stavio Zorza Zesusa..

Link to comment
9 minutes ago, BlackGeorge said:

 Andrija je dobar fudbaler što je opet dokazao večeras.


Zato i pitah sta ce na klupi. Mislim da je Zivkovic premija za PAOK i da treba da im igra sto vise.

Link to comment

Meni je glavni utisak meča golman Živko Živković. Nisam pratio njegove igre/odbrane u ekipi Škoda Ksanti gde je bio do skoro i bio sam iznenađen odakle on u Paoku. Večeras je bio sjajan i bogami dokazao zašto ga je Paok kupio. Spasao je sigurno Paok u nekoliko teških situacija.

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Meni je glavni utisak meča golman Živko Živković. Nisam pratio njegove igre/odbrane u ekipi Škoda Ksanti gde je bio do skoro i bio sam iznenađen odakle on u Paoku. Večeras je bio sjajan i bogami dokazao zašto ga je Paok kupio. Spasao je sigurno Paok u nekoliko teških situacija.

Bio dobar i standardan u Ksantiju. Nas Rastavac je igrao s jacom odbranom, nula ili gol...Bili su pri vrhu tabele. Ocigledno prevazisao sredinu, ko i Rasta, eno ga u Asterasu i idu na plasman u LE. 

  • +1 1
Link to comment

Bas dobar gol Zivkovica. Vec po tom potezu se vidi da nije propao. Kad god sam ga gledao u Benfici bio je dobar, ali tamo se izgleda nesto mulja jer stalno dovode igrace koji im onda sjede na klupi.

Edited by reginald
Link to comment

:laugh: Jebote, prekjuce je bio tamo. 


Ajde vise i taj PAOK da udje u LS jednom, godinama vec imaju najgore moguce protivnike u kvalifikacijama. jednom su vec ispali od Benfike i 2x od Ajaxa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...