Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

16 hours ago, Plajvi said:


Bio je super onaj s kraja veka, sto je uzeo Kup Kupova - Zola, Di Mateo, Lebef, Vajs, Desai, Babajaro, Hjuz, Pojet, Le So, Flo, itd. Navijao sam tad kao klinac za Man Utd i njih. :D 

Radi tog tima sam počeo gajiti simpatije prema čelziju. Tada sam živeo u zapadnom Londonu i imao mogućnosti da ih gledam uživo. Sjajan tim!

  • +1 3
Link to comment

Bili su tu i michael duberry i mladjani prospekt jody morris, na golu ed de goeij, igrali su zabavan fudbal i imali su simpaticne igrace. Vialli je bio player/manager i dozvoljavao je sebi da mu zola sedi na klupi u finalu evro kupa, a onda ga uvede zadnjih pola sata da resi utakmicu. Majstori. 

Link to comment
2 hours ago, Bustin said:

Radi tog tima sam počeo gajiti simpatije prema čelziju. Tada sam živeo u zapadnom Londonu i imao mogućnosti da ih gledam uživo. Sjajan tim!

jel se tada ušunjavao u prvi tim i joe cole?

Link to comment

Dzo Kol, Kerik, Rio Ferdinand i Lampard su poceli u Vest Hemu svi, odande su se rasprodali okolo. 

Edit: Kapiram da si mislio na Terija. :D 

 

Edited by Plajvi
Link to comment

ne baš na joea, da on je došao znatno kasnije

 

on mi je bio najsimpatičniji igrač čelzija ever, svakako od engleskih igrača

 

 

 

 

od stranih svakako kežman, jokan i piter borota

:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Joe Cole u nekom CM02/03 recimo, obavezna akvizicija na AMC koji god tim da vodim

 

Pre Vijalija je trener/igrac bio Rud Gulit, ja (tada klinjo) sam bio fasciniran kako je to moguce, da igras i vodis ekipu istovremeno

 

edit: i mozda gresim, ali utiska sam da je Celzi prvi poceo da obilato koristi ukidanje limita na strane igrace, to je sredina 90ih a vec tad su imali bar pet Italijana i po kojeg crnju. Nakon njih Venger.

Edited by goofs
Link to comment
18 minutes ago, Zico said:

Institucija trener-igrac :hail: steta sto toga nema danas. Dalglish, Hoddle, Gullit, Vialli... mozda ima toga po nizim rangovima.

 

Mesi.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...