Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

1 hour ago, kipo said:

Ako nije iznenadjenje Liverpul u finalu (a jeste), dobiti onaj Ancelotijev Milan u finalu je super iznenadjenje. Drugo pol da ne pominjemo :hail:


Pre njih su naslagali Juventus (poslednji pred kalcopoli, sa sve onom klasik ekipom - Del Piero, Bufon, Kanavaro, Vijera, Ibra, Trezege, Kamenorezi™, Emerson, Nedved itd.), pa onda Murinjov Celzi.

 

Ne mogu da se setim koga su prosli u osmini, ali se secam da su se iz grupe jedva izvukli onom Gerrardovom golcinom i preokretom protiv Princa Neretve u poslednjim minutima. Mellor, Sinama Pongolle i ortaci. 

To je bilo cudno, 2 godine kasnije Liverpul ojacao, Milan prop'o, i obrnu se uloge. :laugh: Ekvilibrijum. 

Edited by Plajvi
Link to comment
12 minutes ago, Plajvi said:


 

Ne mogu da se setim koga su prosli u osmini, ali se secam da su se iz grupe jedva izvukli onom Gerrardovom golcinom i preokretom protiv Princa Neretve u poslednjim minutima. Mellor, Sinama Pongolle i ortaci. 
 

Nill Melor, čovek koji je u Liverpoolu ponikao, ima dva poteza za pamćenje, jedan, asistencija za prolaz protiv Olimpijakosa, drugi gol Arsenalu za prekid serije nepobedivosti, i posle toga sjebao kolena i jbg... 

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Plajvi said:

2 godine kasnije Liverpul ojacao, Milan prop'o, i obrnu se uloge

Fergi, nakon ispadanja od Milana, a na pitanje novinara ko ce pobijediti u finalu, rekao da ne vidi nacin da Lpool dobije Milan :D

  • +1 2
Link to comment

Oven i Rio pričaju kako je Fergi hteo Benzemu, u stvari Ovenu je u prvom razgovoru otvoreno rekao u fazonu “prvi pik nam je Benzema, ali ako ne uspemo dolaziš ti”.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Navijam za Real ovde, čisto jer mi se ne gleda sveenglesko finale

Navijam protiv Reala ovde, jer mi se gleda sveenglesko finale.... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

navijam za real jer bi histerici kojima je siti smrt fudbala bili onda prinuđeni da navijaju za real, 1 život fudbala :lolol:

Ako je City smrt fudbala, Real je pakao... Za Real mogu da navijam, možda, samo protiv Barcelone i to kad bi me neko puškom terao da moram da se opredelim... :fantom:

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ako je City smrt fudbala, Real je pakao... Za Real mogu da navijam, možda, samo protiv Barcelone i to kad bi me neko puškom terao da moram da se opredelim... :fantom:

:sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...