Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

2 hours ago, Plajvi said:

gvardiola.png

Za koga se uopste moze reci da je underdog story u poslednjih 10,15,20 godina u ligi sampiona? Mancester, Liverpul, Real, Bajern, Barselona...?

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:

Donekle Atletiko, Totnem i Dortmund.

 

Naravno da su lovatori, ali u ovom kontekstu i eri fudbala jesu underdogs. 

 

Realno od sezone 2003-4. nismo imali finalistu za kog bi moglo da se kaže da je veliko iznenađenje što je došao tako daleko. 

Link to comment

Da. Do polufinala je stizalo dosta underdogova, ali u finale jok.

Roma, Ajaks, Viljareal, Lajpcig, Salke, Monako, PSV, Lion. Svi neocekivano daleko stigose, naravno, u kontekstu datog trenutka i rasporeda snaga/finansija. Nije bilo cudno osamdesetih da se to desi, u zadnjih 10-15-20 godina jeste. 

Lion kad je bio mnogo jaci nije mogao dalje od 1/4, u ova dva koja su igrali su urnisani od Bajerna. Lajpcig ni ne gledam kao klub, ja to vidim kao preprodavca. Nisu ni postojali kad je fudbal bio fudbal. 

Edited by Plajvi
Link to comment
7 minutes ago, jezovuk said:

Murinjov Porto + Monako te godine. Plus još poneko (depor, werder, valencia, lkuzen), al sve na granici ~pre 20 god...


Pa da, al' Depor je igrao ubedljivo najlepsu fucu u to vreme u Evropi, meni to ni nije bilo cudno. Bilo mi je cudno kako vise puta nisu stigli dotle. :D 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Realno od sezone 2003-4. nismo imali finalistu za kog bi moglo da se kaže da je veliko iznenađenje što je došao tako daleko. 

 

Liverpul.

  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, copkillah said:

 

Samo četiri puta, slažem se :D

 

 

 

Nije bilo iznenadjenje svaki put, ali 2005 jeste bilo iznenadjenje.

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

 

 

Nije bilo iznenadjenje svaki put, ali 2005 jeste bilo iznenadjenje.

 

Znam šta hoćeš da kažeš, ali to je već stvar diskusije, jer nekako, ako gledaš uopšteno, Liverpul u finalu nije neko iznenađenje jer taj pedigre očigledno nešto znači. Kao npr Real ove godine, na početku sezone bih rekao da bi me iznenadilo da dođu do finala, a opet, sa druge strane, Real u finalu nije iznenađenje. Ali složiću se da bi na početku sezone malo ko mogao da vidi Liverpul u finalu.

Link to comment
33 minutes ago, kipo said:

Ako nije iznenadjenje Liverpul u finalu (a jeste), dobiti onaj Ancelotijev Milan u finalu je super iznenadjenje. Drugo pol da ne pominjemo :hail:

 

To je već neka potpuno druga priča :D A ja više suza na stadionu u životu nisam video, verovatno ih je bilo više samo na Poljudu 4.5.1980. :D

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...