Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

POLA PSG tima je odvratno. Druga polovina ne znam sta trazi tamo a jebeno su dobri. Parice, ok.

 

Faking anbelibl je to da je Siti posle milijardi evra spucanih u igrace poslednjih godina, trenere, infrastukuru (i posle 141 godine postojanja) prvi put u finalu tier one evropskog takmicenja.

 

Jos grdje je da je Pep u finalu lige sampiona posle 10 godina. Od kojih je 5 u Sitiju.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

POLA PSG tima je odvratno. Druga polovina ne znam sta trazi tamo a jebeno su dobri. Parice, ok.

 

Faking anbelibl je to da je Siti posle milijardi evra spucanih u igrace poslednjih godina, trenere, infrastukuru (i posle 141 godine postojanja) prvi put u finalu tier one evropskog takmicenja.

 

Jos grdje je da je Pep u finalu lige sampiona posle 10 godina. Od kojih je 5 u Sitiju.

 

 

I to im je trebao Emre Can sa pomracenjem uma dvaput, i Navas i odbrana da prime dva smesna gola kuci, a recimo pre toga poskidali sve zivo Bayernu naravno.

 

Da se Lewa nije povredio protiv jebene Andore bilo bi rutinski back to back.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

PSG tipična Pochova ekipa govnara koji udaraju k'o sjekirama.

 

Kimpembe je najgori stoper ikad igdje.

 

Pep da pošalje godišnju platu u budžet FS Andore.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

PSG tipična Pochova ekipa govnara koji udaraju k'o sjekirama.

 

Kimpembe je najgori stoper ikad igdje.

 

Pep da pošalje godišnju platu u budžet FS Andore.

Malo ga preterujete sa pljuckanjem po PSZ-u - protiv Bajerna smo imali dve utakmice, najboljeg moguceg fudbala, ja iskreno ne pamtim kad sam zadnji put u LS gledao tako zanimljive i kvalitetetne meceve.

I protiv Bajerna i protiv Mancestera PSZ se ispromasivao za sve pare. Prvo poluvreme u Parizu pa i Mancesteru do primljenog gola je za mene fudbal san snova. Gde ste videli onako kavlitetnu tranziciju iz odbrane pod presingom?

Istini za volju sto se tice sjekira, sinoc je Mancester poceo mec sa gomilom grubih startova, koje je sudija elegantno izignorisao i time indirektno ubio igru PSZ-a. Ovim ne umanjujem uspeh Sitija, koji je igrao svo vreme 'zmija davi zabu' sa dvesta-trista srednjaka i nijednim napadacem i po ko zna koji put, nije jebao lep, nego uporan. 

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, ArleKino said:

PSG tipična Pochova ekipa govnara koji udaraju k'o sjekirama.

 

Kimpembe je najgori stoper ikad igdje.

 

Pep da pošalje godišnju platu u budžet FS Andore.

Istekao mi mr. edit - Pep valjda da se zahvali Manituu sto nije naleteo na neki spanski klub a i sad ako bude igrao protiv Reala, tesko da ce da omasti brke.

Link to comment
Just now, radnik said:

2 sa Barsom, mislim. 

Da je ostao u Barsi u kompletu sa Txiki Begiristainom i Laportom, do sad bi imao minimum 5.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol opet vas pepara rasplako, car :lolol:

 

čestitke andori na tituli!

Pepu btw kapa dole, nije se zaletao da igra leprsavo kao npr, sa Bajernom protiv Reala, vec je mudro isao na rezultat, sad sto to nije bas najlepse za oko, ko nas jebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...