Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Na policiju ili na direktore? happy.gif
zezash li? hihi.gif

chak i da zanemarimo zle direktore koji su vrshili drzavni propis isuse.gif

ovo mi je, moram priznati, kao gradjanki nedirektorki, bash retka situacija sa smo propis i ja na istoj strani, a da moram da se borim za izvrshavanje skoro kao ilegalac,svakog prokletog dana rolf.gif

sent from bubamoto



Link to comment
Just now, gospa buba said:

zezash li?

chak i da zanemarimo zle direktore koji su vrshili drzavni propis :isuse:

ovo mi je, moram priznati, kao gradjanki nedirektorki, bash retka situacija sa smo propis i ja na istoj strani, a da moram da se borim za izvrshavanje skoro kao ilegalac :rolf:

sent from bubamoto
 

Zezam bre...  Mi imamo prilično nedirektorsku direktorku, generalno super žena. A ovo, ja ne znam da li je za komentar uopšte. I malo je čudno, malo više. Kakav je to argument 'prijavio je'. Šta je prijavio? Svašta. Pritom i direktori škola sad padaju od posla i stresas (često padaju i inače), samo im treba da se vuku po stanicama.

Link to comment
28 minutes ago, gospa buba said:

saslushavali, samo radili svoj posao? hihi.gif

sve mora da im se javi na vreme :dry:

zali boze architi vakcine.

sent from bubamoto
 

jutros sam sa koalicionim pokusavala da zamislim scene vakcinisanja policije i vojske, posto, jel, garant medju njima preovladjuju ljubitelji naucnog pristupa i novih medicinskih dostignuca, koji jedva cekaju da ih primene na sebi. u mojoj glavi to najvise podseca na neki dobar slapstick :D

Link to comment
9 minutes ago, Hermetico said:

Zezam bre...  Mi imamo prilično nedirektorsku direktorku, generalno super žena. A ovo, ja ne znam da li je za komentar uopšte. I malo je čudno, malo više. Kakav je to argument 'prijavio je'. Šta je prijavio? Svašta. Pritom i direktori škola sad padaju od posla i stresas (često padaju i inače), samo im treba da se vuku po stanicama.

Njega i ne vredi komentarisati, ali imade li išta pameti u tom Tužilaštvu...

Mogu li sad ovi direktori nekoga da tuže zbog maltretiranja?

Link to comment
10 minutes ago, Lena said:

Njega i ne vredi komentarisati, ali imade li išta pameti u tom Tužilaštvu...

Mogu li sad ovi direktori nekoga da tuže zbog maltretiranja?

Pa to, o njima i pišem... Kao da čim neko nešto prijavi oni moraju na saslušanje. Kažem ja prosvetni radnici su strah i trepet, to se vidi iz aviona.

Link to comment

Borac protiv duboke države i zdravog razuma. Meni samo nije jasno zašto se po ludačkim prijavama postupa od strane policije (informativni razgovor) ili tužilaštva. Potpuno ludilo, posebno u ovom trenutku.

Primiće i vojska i policija vakcine ćutke. Ne zapitkuju oni nikada, ne služi im tintara za to.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
1 minute ago, Facundo Orellana said:

Borac protiv duboke države i zdravog razuma. Meni samo nije jasno zašto se po ludačkim prijavama postupa od strane policije (informativni razgovor) ili tužilaštva. Potpuno ludilo, posebno u ovom trenutku.

Primiće i vojska i policija vakcine ćutke. Ne zapitkuju oni nikada, ne služi im tintara za to.

ama, niko zdravog razuma ni ne pomislja na neku pobunu u tim redovima. samo sam ja odmah zamislila scenu gde se zaklanjaju jedan iza drugoga u pokusaju da niko ne bude prvi.

Link to comment
Just now, Aleksija said:

ama, niko zdravog razuma ni ne pomislja na neku pobunu u tim redovima. samo sam ja odmah zamislila scenu gde se zaklanjaju jedan iza drugoga u pokusaju da niko ne bude prvi.

Da. Brate, prijatelju ne mogu ja prvi.

Link to comment

mislim da će najviše problema sa vakcinacijom, apsurdno, biti u zdravstvu*, prosveti i it industriji.

policija i vojska će ćutke primiti i tražiti vezu da i porodice ubaci na listu prioriteta.

 

*zdravstvu nezakačenom koronom

Link to comment
5 minutes ago, svashtabezneshto said:

mislim da će najviše problema sa vakcinacijom, apsurdno, biti u zdravstvu*, prosveti i it industriji.

policija i vojska će ćutke primiti i tražiti vezu da i porodice ubaci na listu prioriteta.

 

*zdravstvu nezakačenom koronom

osim zdravstva, policije i vojske, niko se ne pominje kao prioritet po profesijama. uopste ne znam kako to nasi planiraju, da li ce posle biti individiulano, bez obzira na radno mesto...

ah, cuj mene, planiraju.

 

edit: a to za zdravstvo, nazalost, mogu da zamislim. pa i za ostale delatnosti, naravno. 

Edited by Aleksija
Link to comment
36 minutes ago, Hermetico said:

Kao da čim neko nešto prijavi oni moraju na saslušanje

Nije to saslušanje već davanje izjave. Uobičajena procedura, i ti da nekog prijaviš tužilaštvo bi ga pozvalo da da izjavu. Zatim tužilac procenjuje da li ima osnova za postupanje ili odbacuje prijavu kao neosnovanu. Dešava se to često, češće nego što mislite, samo nije sve zanimljivo za medije. Imam u kući pa znam.

Link to comment

Ja se ne razumem, ali baš dotle može da ide?

Tuži te neko zbog toga što si sprovodio propisane mere. Pritom je taj koji te tužio zadužen za to da nadzire da li se propisane mere sprovode, pa i da te kazni ako se ne sprovode.

Ok, znam da ljudi prijavljuju svašta, ali i dalje mi neverovatno...

 

  • +1 1
Link to comment

Može a i ne mora. U ovom slučaju verovatno je presudilo to što je sve dospelo u medije pa ti sad ne reaguj... Sem toga, u ovom slučaju tužilac i treba da reaguje da bi se utvrdilo činjenično stanje i tako sasvim lepo istaklo koliko je apsurdna prijava tog bog-te-pita-kog sindikata. Da je odbačeno bez traženja izjava od direktora bilo bi to novo gorivo za teoretičare zavere. A tek novinari... mnogi ne znaju da naprave razliku optužen-osuđen, napišu da je nekoga tužilac osudio a sudija optužio i slične gluposti. Bez brige, autogol sindikata.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...