Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

1 hour ago, MocaVukotic said:

Zena upravo dobila obavestenje od skole da od ponedeljka samo 1-4 idu u skolu, stariji prelaze na onlajn

ko je to mogao da joj kaze, ne znam da iko ima tu informaciju?

Link to comment
ko je to mogao da joj kaze, ne znam da iko ima tu informaciju?
mozda neka lokalna samouprava? da li shkola moze sama to da uradi, ako procene da ne mogu dalje? ili se u odsustvu komande gine do poslednjeg? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

(privatna) skola sama odlucila tako, vrlo malo dece ostalo da jos ide, pritom veliki broj profesora je out. I nama je cudno da moze tako, ali eto stigao joj mejl, a mozda direktor ima info koji mi ne znamo.... 

Link to comment

ako je privatna, verujem da je moguce. i da, moze na nivou lokalne samouprave, ako proglase vanrednu situaciju i njihov krizni stab tako odluci. mislim da je do sada to uradjeno u zrenjaninu, paracinu i dimitrovgradu - koji su mozda do pre neki dan bili vise pogodjeni, sad vidim da ih svi sustizu ili su negde na tom nivou po broju zarazenih. beograd je svakako i preko toga.

skola moze da donese predlog da predje na onlajn nastavu - neophodan uslov je da 50% ucenika ne dolazi na nastavu, a onda se kontaktiraju nadlezni da to potvrde. 

sta moze da podje po zlu sa ovako dobrom kontrolom...

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

 

skola moze da donese predlog da predje na onlajn nastavu - neophodan uslov je da 50% ucenika ne dolazi na nastavu,

Zena kaze da je ovo u pitanju, prosle nedelje je vidno opao broj ucenika koji dolaze, pretezno stariji razredi osnovne i sresnjoskolci. Takodje i veliki broj profesora. Ona ima i male i velike, tako da ce prvo s velikima online, pa onda trk u skolu sa malima.

Sranje u boji

Link to comment

ako je suditi po tome shta je bilo proshli put, tenzija ce josh da skochi do sutra uveche, sa jucherashnjim odsustvom kriznog shtaba i danashnjim ljubakanjem u lajvu. nedelja veche je nasha prilika :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ne bih nas tako lako otpisala iz jednachine. tj, ja i mogu, ali on ne sme. ako je chitao istoriju u osnovnoj shkoli :hihi:

sent from bubamoto

 

slazem se. samo ne znam da li mu je tacna fokus grupa ili ova moja oscilira - jos uvek ima onih sto bi da s pretvaraju da je situacija redovna i da virus ne postoji. mnogo manje nego pre 10 dana, ali ih ima. videcemo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...