Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

U Njujorku je do sada 37% porodica odabralo remote-only školu. Ako pogledate komentare, videćete da su roditelji besni, da je sve neorganizovano ili diskutabilno organizovano, da se slabo šta zna 10 dana pred početak škole.

 

 

3AA4C34E-FAA9-4EA7-82C8-F492D1DA098C.png

Link to comment

hvala hvala evo prepisuje se biologija sa televizora. mozda to i nije loshe, da je rekla samo pogledajte, ko bi pogledao? :lolol:

 

 

mislim, shkola je mozda sranje, ali su i ova deca mala neradnichka stoka. budimo realni. samo majka to ne vidi, al shta ce jadna, ona sve chini za svoje chedo :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

Srećno svima sa što manje nervoze :D

Ja sam rešio da krenemo sa slow start - bez mnogo pitanja i učestvovanja u viber diskusijama. Kasnije ću da vidim šta se dešava sa tv školom. Malac je raspuštena, biće suza tokom menjanja navika.

U vrtić smo primljeni al nema ništa od toga jer adaptacija sa jednim roditeljem nije dozvoljena.

Link to comment

Spustimo kriterijume, i ako ništa ne nauče ove školske godine neće im ništa biti. Naravno, probajmo održati najviši nivo discipline, ali ne pizdimo zbog neostvarenih dnevnih ciljeva. Dišimo duboko i samo polako.

 

A ako tako baš ne ide, onda urlaj i tuci i posle popij bensedin.

Link to comment

ja sam posle prvog dana potvrdila svoje predvidjanje: ovo ce biti iskljucivo stvar srece i imuniteta. iole doslednije postovanje ovo malo nejasnih mera ce potrajati par dana, ako i toliko.

a rekla bih da ce oni gurati zivu nastavu sto je duze moguce. 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Aleksija said:

ja sam posle prvog dana potvrdila svoje predvidjanje: ovo ce biti iskljucivo stvar srece i imuniteta. iole doslednije postovanje ovo malo nejasnih mera ce potrajati par dana, ako i toliko.

a rekla bih da ce oni gurati zivu nastavu sto je duze moguce. 

 

guranje zive nastave dokle god je moguce je sistematsko razboljevanje naroda bez izuzetka. a nije da nam nije recheno da je to ispod zita drzavna agenda. 

Link to comment

ja sam shockirana kako su roditelji uprkos neprekidnoj jurnjavi za ocenama i pravima deteta, primetili da sa obrazovanjem i njegovom organizacijom neshto nije u redu. a fascinira me i da obrazovani ljudi nisu sposobni sa shvate koliko je to krut sistem. dodushe ja mislim i da je to nasha prednost u ovom trenutku, a ne mana, da su nam kljuchni sistemi nefleksibilni :dry:

  • +1 2
Link to comment

Stigao iz skole, za sad je mirno, nema dece na hodnicima jer nema kabinetske nastave, svi su nosili maske, bar ovi kod kojih sam imao casove. Za pola sata ne moze nista da se uradi i posle svakog casa moram da izadjem ispred skole da se nadisem. Videcemo kako ce biti narednih dana.

  • +1 2
Link to comment

kod nas u skoli po dvoje u klupi, sve puno, posto su podelili odeljenje na pola, a onda ih strpali u malu ucionicu gde ima samo 9 klupa :frust:

sve u svemu treci pik prvog talasa krece iz skole u 70-om bloku

 

tesko da igde postoji  kolicina debila na tako malom prostoru kao u institucijama koje su pod kontolom drzave srbije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...