Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Moja keva predaje matematiku u gimnaziji, tek u januaru puni 63, da li ce joj onaj nakvarcani dati opciji da opt-outuje tu polusezonu dok ne dobije uslov za penziju?
Sta je alternativa? Da stavi masku pa sta joj bob da? Smanjice odeljenja na 15 djaka pa ce svi imati 300% norme i radice u 4 smene?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

Moja keva predaje matematiku u gimnaziji, tek u januaru puni 63, da li ce joj onaj nakvarcani dati opciji da opt-outuje tu polusezonu dok ne dobije uslov za penziju?
Sta je alternativa? Da stavi masku pa sta joj bob da? Smanjice odeljenja na 15 djaka pa ce svi imati 300% norme i radice u 4 smene?

verujem da ce srednje skole u najvecoj meri ipak usmeriti na online. videcemo. 

moze da proba da dobije bolovanje bar u septembru - verujem da ce u oktobru vec evakuisati skole brzom brzinom.

nema sanse da ovo naprednjacki mozak organizuje.

Link to comment

 

 

 

Smanjice odeljenja na 15 djaka pa ce svi imati 300% norme i radice u 4 smene?

 

meni ovo zvuchi sasvim realno.

 

i nikako nakot da ne nosi maske, to im je ljudsko pravo. jebotebog ako u oktobru napunimo bolnice decom, neko ce morati da bude kriv. neka to budu uchiteljice :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

po 20-25 min prva grupa, dok se druga grupa zeza u dvorištu, onda oni idu na čas a prva grupa na kaficu :D

- eto rešenja, motori zaraze će provesti uobičajeno vreme u školi a profesori će takođe imati isto radno vreme, jedino što će morati da održe isto predavanje 2x u 50 min :happy:

Link to comment
2 hours ago, Haralampije said:

Kon lupeta kako babe na pijaci

ja se vishe ni ne pokushavam da shvatim gde je on poshao.

 

danas je 06 avgust i niko ne zna shta treba da radi. meni to odlichno :s_p:

Link to comment

Jasno je da ce neko doneti odluku 31.08 i to na precac jer nije bilo vremena da se uradi anliza :fantom:

Ministar vec sada pokusava da opere ruke od bilo kakve odgovornosti a Kon lupeta svaki dan po dva-tri puta, za razlicite medije prica razlicito. Kako ce organizovati te casove po 30 min? Bice i treca smena? Nastavnici ce boraviti po ceo dan u skoli? Kako ce se u delo sprovesti  mera od 20 min . dezinfikovanja ucionica izmedju casova? Kojim sredstvom?Promajom? Ko ce to da radi? Armija tetkica? Gde ce biti deca za vreme tih 20 min izmedju casova, svi na gomili napolju u drvoristu, na kisi i minusu? Posle toga dolaze unutra i udisu isparenja dezinfekcije 30 min i tako u krug ? 

Apsolutni idioti koji ce se kockati zdravljem dece, osoblja a posredno i svih nas ostalih !

  • +1 5
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Školska godina i obrazovanje pod koronom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...