Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

18 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nego, @banksport možeš uzeti jedno odeljenje u starešinstvo. Po mogućnosti, osmi razred. :fantom:

Ne mogu. Predajem trećem i četvrtom razredu srednje škole. Priznajem, to je mnogo lakše.

Link to comment
16 minutes ago, Facundo Orellana said:

Je l' plata isto tako "dobra" u banci na prvoj liniji fronta?

Gora nego što misle svi naši klijenti. Računajući u odnosu na vreme rada, lao i pritisak na radnike, među najmanjim platama u Srbiji. Bez obzira na banku.

Link to comment
3 minutes ago, banksport said:

Ne mogu. Predajem trećem i četvrtom razredu srednje škole. Priznajem, to je mnogo lakše.

 

Možeš da uzmeš drugi razred srednje, oni su isto miris jorgovana :wub:

 

Nama je u školi post GIF

Link to comment

O meni ne treba ni pričati, ni o mom odeljenju. Mi smo posebni. :wub:  Niti oću da vraćam stare rasprave, samo da razmišljam kako ništa nismo znali šta će da bude i šta će da se desi i kako kolko god nije lako sad imam neku novu pamet. Mogu da dajem ukore i budem maksimalno saosećajan, klinci zaslužuju i jedno i drugo. 

 

Meni se od tad život promenio, glava mi se promenila posao mi se promenio. Niko od nas ovde nije samo prosvetni radnik, niko nigde nije samo prosvetni radnik. Raspad je realan, ja nikad nisam bio na veću de su svi rekli da je raspad i direktorka. Samo što je otišla policija počinje veće, jedna od nas troje razrednih osmog počinje da viče u punoj zbornici JEL IMA NEKO NEŠTO ZA SMIRENJE, niko kao nema. Trt. Kad je došo red na psihologicu da priča rasplaka se žena. Prvo malo pa skroz. Tad sam ja reko to za otkaz, danas čujem koleginica ima rak pankreasa pa mi bilo i žao. Pola nas nema tamo... 

 

A deca rade šta deca znaju, tuku se jer ispravljaju svoje krivde kako su vidli da treba. Počeli su i da piju i svašta, čoporativno. Ja ih držim još par meseci, kom obojci kom opanci. Trudiću se da ih razumem, kakvi god da su. Mislim da im to nedostaje. Eto.

 

A ti @banksport ako sad imaš bolji posao nego prošle godine, od srca čestitam i savetujem da uživaš u toj činjenici. Čemu zarozavanje? Osmeh na lice, kolega, pa sutra u nove radne pobede!

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Hermetico said:

 Samo što je otišla policija počinje veće, jedna od nas troje razrednih osmog počinje da viče u punoj zbornici JEL IMA NEKO NEŠTO ZA SMIRENJE, niko kao nema. Trt. Kad je došo red na psihologicu da priča rasplaka se žena.

 

Toe stvar iskustva - red policije, red suza, red bromazepama. Nekad red, nekad cela tabla.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

 

Toe stvar iskustva - red policije, red suza, red bromazepama. Nekad red, nekad cela tabla.

Mislim da su bukvalno svi imali al ne pita se tako :rolf:

Link to comment

Ali dobro, banka je u pravu, u školi je super ako si neradnik, a zajeb je što banka neradnik, koji je došao u školu da se odmori čim mu tako super relaksirano i 1 Hermetico primaju iste pare i tako je tako. 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Taihoskopija said:

Ali dobro, banka je u pravu, u školi je super ako si neradnik, a zajeb je što banka neradnik, koji je došao u školu da se odmori čim mu tako super relaksirano i 1 Hermetico primaju iste pare i tako je tako. 

Kako se ovde lako procenjuju nepoznati ljudi. Ljudi pričaju o stvarima koje nisu ni videli ni čuli. A moje reference i moj rad ne može da procenjuje svaka budala bez da me upoznala i čula išta o meni.

Link to comment

Pa ja nemam druge informacije osim tih da za posao na kom se odgovoran čovek namuči i ostavi život kažeš da je lak i smešan, šta da radim. :( 

 

 

spacer.png

Edited by Taihoskopija
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Taihoskopija said:

Pa ja nemam druge informacije osim tih da za posao na kom se odgovoran čovek namuči i ostavi život kažeš da je lak i smešan, šta da radim. :( 

 

 

spacer.png

Posao koji ti prija i koji ti bolje leži je uvek lakši od onog koji ti ne prija. Da li misliš da jedan inžinjer elektrotehnike može bolje da predaje svoju struku nego da glumi prodavca u banci. I nemoj da me pitaš šta sam tražio u banci. Duga je to priča oz prošlog veka.

  • Wub 1
Link to comment

Da! Tu se slažemo, nije tebi lakši posao zato što je lak sam po sebi, nego zato što ti leži i ne smatraš ga traćenjem vremena i eksploatisanjem, to je super. *: 

Link to comment
28 minutes ago, banksport said:

Kako se ovde lako procenjuju nepoznati ljudi. Ljudi pričaju o stvarima koje nisu ni videli ni čuli. A moje reference i moj rad ne može da procenjuje svaka budala bez da me upoznala i čula išta o meni.

Pa ti si procenio da mi ne znamo kako je raditi u "kapitalističkoj" firmi :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...