Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

10 minutes ago, banksport said:

Dnevno pred tobom sedi od 50 do 100 klijenata vrlo sumnjivog zdravstvenog stanja.

Nadam se da su svi nosili maske, i zaposleni i klijenti. Ako ih je bilo 50-100 zadrzavali su se izmedju 5-10 minuta sto je ok za one prve sojeve virusa 

Edited by Sandradjer
Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Nadam se da su svi nosili maske, i zaposleni i klijenti 

Da. Ko ispod nosa, ko ispod brade. Bitmo da sede na manje od 2 metra od tebe. Užas.

Link to comment
5 minutes ago, banksport said:

Da. Ko ispod nosa, ko ispod brade. Bitmo da sede na manje od 2 metra od tebe. Užas.

Nisu vam intalirali one pregrade kao u DM-u i maksiju?

Link to comment
26 minutes ago, banksport said:

Dnevno pred tobom sedi od 50 do 100 klijenata vrlo sumnjivog zdravstvenog stanja.

 

Čekaj, i pred nama sedi 200-300 đaka i jedna zbornica sumnjivog zdravstenog stanja. Još ovi tvoji sede, a ovi naši klijenti lete kojekuda, trče u grupama, zaleću se.....valjda toga kod tebe nije bilo.

Link to comment
16 minutes ago, Hermetico said:

Ovo je najbolji razgovor ikad na forumu, plus bek tu bejziks kad sam došo pa mi kenjali da nam treba dati status službenog lica ili kako beše :rolf:

Ja to ne znam. Opričaj mi ukratko

Link to comment
31 minutes ago, Hermetico said:

Ovo je najbolji razgovor ikad na forumu, plus bek tu bejziks kad sam došo pa mi kenjali da nam treba dati status službenog lica ili kako beše :rolf:

 

 

Obožavam <3 Hoćemo preprič i za to iz prošlosti, ofc :sleep:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

 

Čekaj, i pred nama sedi 200-300 đaka i jedna zbornica sumnjivog zdravstenog stanja. Još ovi tvoji sede, a ovi naši klijenti lete kojekuda, trče u grupama, zaleću se.....valjda toga kod tebe nije bilo.

Pored toga što sada radim kao nastavnik, imam i jednog maturanta. Znam da je u najvećim talasima korone sedeo kući i slušao on line. I ne bunim se. Samo kažem da smo u to vreme radili istim intenzitetom kao i obično. Čak i kad bi pola filijale imalo koronu, ostali su radili još više. Jebi ga, takav je posao. Ali pričati o prevelikom naporu u školi mogu samo oni koji nisu radili u nekoj 'kapitalističkoj'  firmi.

  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, banksport said:

Pored toga što sada radim kao nastavnik, imam i jednog maturanta. Znam da je u najvećim talasima korone sedeo kući i slušao on line. I ne bunim se. Samo kažem da smo u to vreme radili istim intenzitetom kao i obično. Čak i kad bi pola filijale imalo koronu, ostali su radili još više. Jebi ga, takav je posao. Ali pričati o prevelikom naporu u školi mogu samo oni koji nisu radili u nekoj 'kapitalističkoj'  firmi.

 

Jbg mi ovde smo svi radili, a i radimo još uvek :fantom:

Topik je o kovidu i školi.  Možda nisi znao ili znala - mi smo za vreme pikova odlazili uredno u školu. Budući da ti je dete maturant, verovatno ti je promaklo da su osnovne škole sve vreme radile, osim na proleće 2020.

Link to comment

ne znate devojke kolko vam je dobro [emoji38]ol:

a shto smo ziveli nasred puta u kutiji za cipele nas 12oro? sa.vevericom u pola kutije? uveche mi pojedemo nju, ujutro ona nas hihi.gif

to nishta. i raspust 3 meseca. nezahvalnici dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.







  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...