Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Kod mene su bile obavezne, islo je obavestenje za ucenike na pocetku II polugodista. Sad sto se pricalo da u klupi mogu da skinu, sto se nije postovalo, sto su ljudi digli ruke je druga stvar. Sad je preporuka 

  • +1 1
Link to comment

hocu da kazem kad su prvi put rekli da je preporuka, stvar se raspala u tom smislu. posle su kao popravljali, ali to je bilo vec to.

mislim, kod nas je stoka kashljala drugima u lice josh prvog meseca, iz takvih su kuca.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment

Mislim da cu na pelcovanje na vreme :D, dok ima zaliha.

Probna matura, takmicenja, prijemni, projektna nastava i na sve to izbori i rat u Ukrajini uz ekonomsku krizu. 

  • +1 1
Link to comment

Mera ionako nema sto godina. Sad ovako ofišl, jedino što može da se promeni je da mi koji nosimo te maske dođemo u nezgodne situacije, jer smetamo oku. 

Ne mislim na školu, čak verujem da će tu dobar broj ostati s maskama, ali svuda okolo....

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Sandradjer said:

Mislim da cu na pelcovanje na vreme :D, dok ima zaliha.

Probna matura, takmicenja, prijemni, projektna nastava i na sve to izbori i rat u Ukrajini uz ekonomsku krizu. 

You say it like it's a bad thing

 

@Svemir Zeka Ja moram da kažem da kod mene prilično nose, čak i kad su nedavno preležali i sve. Kolege, a deca kako ko

Edited by Hermetico
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mera ionako nema sto godina. Sad ovako ofišl, jedino što može da se promeni je da mi koji nosimo te maske dođemo u nezgodne situacije, jer smetamo oku. 

Ne mislim na školu, čak verujem da će tu dobar broj ostati s maskama, ali svuda okolo....

Vracamo se na pocetak :).

Svemir Zeka je Lepa Seka (otkrivam forum, sve je jos uvek nepoznanica za mene)

Link to comment
7 minutes ago, Hermetico said:

Pa maske ni ne rade mnogo ako nosiš samo ti. Distanca je zakon, ja ne dam deci da prilaze. 

 

Kako god okreneš to prija. :rolf:

Pada ti na pamet da skines masku? 

Razmisljam ekstremno, ako npr. niko ne nosi eventualno

Edited by Sandradjer
Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Pada ti na pamet da skines masku? 

Razmisljam ekstremno, ako npr. niko ne nosi eventualno

Ja uvek skinem masku kad držim čas, stanem iza barijere.

 

Ne vidim kako bi me čuli drugačije, kad ide celo odeljenje. Padalo mi je na pamet kad sam bio tek preležao, u januaru februaru, nekad sam i kasnio da metnem. Sad već stavim čim krenem, ne smeta. 

 

Inače je kod nas da kažem nepisano pravilo da se nosi tako da je najbolja varijanta, nema šta da mi pada na pamet. To kad ti padne nekad ume baš da zvekne. Teško.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...