Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

oni misle da ce roditelji sa decom na onlajnu da ostanu da sede kod kuce, poshto na kopu nema onlajna. kao da izvodjenje dece sa nastave na po par nedelja da se iskoriste termini u februaru i martu, mada nisu u skladu sa shkolskim kalendarom, nije uzelo maha vec chitavu deceniju. pa same uchteljice i razredne stareshine sugerishu roditeljima da nema  nikakvih problema da deca izostanu josh neku nedelju zbog skijanja, jer kapitalizam ne da odmor kad je raspust, pa se mora imati razumevanja, a shkola ipak nije toliki problme. nego ce bash medicinski deo kriznog shtaba da ih prizove pameti i ostavi kod kuce.

 

uostalom zashto mi nemamo shkolski deo kriznog shtaba :lolol:

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Bas me zanima da l igde u svetu obrcu iznova i iznova svake nedelje gomilu vesti ovaj je za ovo, onaj je za ono i smaraju ljude

 

Čitaš li ti dopise one petkom? Valja napisati, skenirati, slati, treba neko i tu platu da zaradi :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
Potvrdio čika Ružić moje navode
Devet dana ojha
 
nadoknada do kraja godine, radi se do 24. juna
shto da ne propuste neshto? [emoji38]ol:

mnogo mi je zao shto prosvetari nisu uvredjeni uopshte, nego da raspale jedan generalni shtrajk mesec dana pre mature, da slushamo malo o nashoj deci i unishtenoj buducnosti. neko ce ovo morati da plati jednog dana, pa zashto ne sad :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Школе су као и раније, безбедне због примене и поштовања епидемиолошких мера. Према показатељима, раст броја заражених ученика и наставника не прати раст броја заражених у општој популацији“, навео је Ружић.

 

Link to comment

pa shto zatvara blink.png

osim otvorene politike obezvredjivanja svega, u kojoj i ovaj shrafchic rado uchestvuje, nije mi jasno shta oni misle. da zmure dok ne prodje?

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Jos dva dana, izdrzite narode. 

Cika Ruzic sve zna, izdrzali smo koliko smo mogli. Ove nedelje iz mog aktiva na poslu nas je troje od sedam. Ucenika jedva da ima. Cas uzivo za nekoliko njih, pa cas onlajn za ove koje su poslali kuci i tako. Koje arcenje energije 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...