Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Svemir Zeka said:

 

To i još niz glupih "obaveznih obuka". Formativno ocenjivanje, pojma nemaš šta slušaš. Slušaš zapravo sve što znaš. Naravno da je zbog toga da kapne kinta, da se nešto negde budžetira, ja tebi, ti meni i to je to. Bukvalno to što kažeš, dobiješ odgovore, isklikaš. Inače taj test za dežuranje na završnom, to je verovatno najnebuloznija od svih obuka (možda sam već i pisala, nešto mi poznato, kao da jesam). I sve to sa stručnim usavršavanjem, svi znaju da se tu ništa ne nauči i da služi samo prikupljanju poena. Ja sam, nevezano, tokom prošle godine platila sebi neke stvarne edukacije, i došla u situaciju da moram da preskačem zbog neke takve neviđene gluposti, jer se radilo uživo. I to u oktobru, u sred onog pika epidemije.

 

Ako je nešto prepuno nonsensa, besmislenih i suvšinih stvari, to je prosveta.

Pod jedan izborni predmet, to će skandal da izazove na kraju ja sam im reko. Pred izbore dušu dalo... Manje bitno ali skorije, imamo veće preko GoogleMeet pa seminar o disleksiji. Ja predajem crtanje stvarno ću da tražim izuzeće što kaže današnja omladina

Edited by Hermetico
Link to comment
22 minutes ago, Hermetico said:

Pod jedan izborni predmet, to će skandal da izazove na kraju ja sam im reko. Pred izbore dušu dalo... Manje bitno ali skorije, imamo veće preko GoogleMeet pa seminar o disleksiji. Ja predajem crtanje stvarno ću da tražim izuzeće što kaže današnja omladina

 

Da, pa stvarno baš. A nemaš ni IOPe, meni će iopi iz ušiju da počnu da izlaze više, ceo mi je inbox u ova tri slova 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...