Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

 
E to. Dete prihvati ono što mu je rečeno, roditelj relativizuje. Daje mu dozvolu (pred njim) da sutra to ponovi.
 
 
i ne samo to, roditelj, sushtiski sam bivajuci neka potuljena muka koja se boji i govna i ovna, vishegodishnjim rantovanjem kod kuce, kako bi veshao i streljao, shefa kasirku i kolegu sauchesnika u saobracaju, u kontinuitetu formira u nasilnika dete koje ne kapira bash jasno shta je i kad je prazna pricha. jer je dete. posle mu samo ostaje da uziva u apgrejdovanom proizvodu, braneci sebe rechenicom jao znate njemu kad padnu roletne, on ne moze da se zaustavi isuse.gif

a mi, nismo mi takvi, al eto, dete. i brkchic se smeshka, i majki i tajki.

bilo je to kod nas vec u vrticu, pre 10 godina. pa je protivnichki roditelj rekao odlichno, i meni isto padaju roletne kad vidim i vas i vashe dete, a prigodno je imao dva metra i sto kila, pa su se intelektualci jako sneveselili, i gle chuda malishanove roletne su postale besprekorne [emoji38]ol:

i poshto su roditelji takvi kakvi jesu, a previshe im je vec dato nadleznosti koje im ne pripadaju, i sistem se snashao da ne radi ono shto mu je posao, nego prosto pusti roditelje jedne na druge, pa neka reshe :sad:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 3
Link to comment
On 23.12.2021. at 9:54, Taihoskopija said:

 

Ovo bi mi bio dovoljan razlog da napustim sahranu, izađem iz ustanove uz prevrtanje stolova i tetralno izvaljivanje vrata iz štokova, bukvalno crvena linija, a nije da se ne guta svašta i ne prave kompromisi. 

 

 

Treba nam tema da prosveta kuka ❤️

 

(i plaćena psihijatrijska podrška)

Zamislila sam te, bas mi se svidja scena :D.

 

A za temu gde moze da se kuka se slazem 

  • +1 1
Link to comment

Dvojica. Udju u hol, otprilike raskrsce svih puteva u prizemlju. I cekaju zvono. Zaustavljaju sve odrasle bez maske, traze licnu kartu, nesto pricaju i pisu. Onako natenane, meni ni dobar dan nisu rekli. Vec su startovali dvoje. 

 

Mada ja sam pravi nindza. Danas sam crnu masku, samo oci vire

Edited by Sandradjer
  • +1 2
Link to comment

mislim, shta im to znachi? za po klubovima ih nema dovoljno, ali po shkolama mogu da stignu? ili shto shkole rade po danu pa im ne treba sertifikat?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

mislim, shta im to znachi? za po klubovima ih nema dovoljno, ali po shkolama mogu da stignu? ili shto shkole rade po danu pa im ne treba sertifikat?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Bilo sta da je u pitanju ja volim sto su bili. U skoli su deca, u skolu mora da se ide. 

Link to comment

Cujem da ima skola gde se direktori sepure bez maske i nisu vakcinisani.

Zaista bi trebalo uvesti stroga pravila ponasanja za prosvetne radnike, plus naravno obavezna vakcinacija. 

Pa da se zna red.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Onaj normalni kolega što sam spominjala, uredno vakcinisan, uredno maska, čovek je šetajući protokol, kovid pozitivan.

Kolege se nadmeću ko će više da omalovaži nas vaksere, eto vakcine, etooooo, sreća radost.

Meni pritisak 180. Tek sam sad saznala ko je sve još navakcinisan, sad osećaju slobodu da se autuju. Počnem da se svađam, nigde elementarne solidarnosti, likuju ljudi :covid19:

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
6 hours ago, Svemir Zeka said:

Onaj normalni kolega što sam spominjala, uredno vakcinisan, uredno maska, čovek je šetajući protokol, kovid pozitivan.

Kolege se nadmeću ko će više da omalovaži nas vaksere, eto vakcine, etooooo, sreća radost.

Meni pritisak 180. Tek sam sad saznala ko je sve još navakcinisan, sad osećaju slobodu da se autuju. Počnem da se svađam, nigde elementarne solidarnosti, likuju ljudi :covid19:

Taman znas ko je glup i jos i zao 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...