Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, gospa buba said:

@ted. zato shto ima ko ce da zapamti druze moj

uvek je tako hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

:D

 

ja napisah negde gore da su žene superiornija bića od nas muških. tako mislim zaista

 

samo kad se porođaja setim i te muke i kako je izvoze na onim nekim kolicima izanđalim, ona u bolovima neviđenim a ja stojim kao majmun i kolena mi klecaju, i ne znam dal i šta da kažem i šta da radim. kad god nešto pobesnim na nju il me iznervira, neko/nešto mi vrati taj konkretan momenat pred oči i odmah se smirim i kažem sebi aj ne seri. bar je poštedim da ne mora ona to da mi govori  

  • Hvala 1
Link to comment

Meni javili da su pozitivna/potvrdjena dva ucenika u jednom odeljenju. Bili prosle nedelje u skoli. Danas imam cas kod njih, bas neki grozan osecaj kad covek zna da nema sanse da ne cirkulise virus

Link to comment
16 minutes ago, Sandradjer said:

Meni javili da su pozitivna/potvrdjena dva ucenika u jednom odeljenju. Bili prosle nedelje u skoli. Danas imam cas kod njih, bas neki grozan osecaj kad covek zna da nema sanse da ne cirkulise virus

 

Do pre neku nedelju kod mene u grupi su prijavljivali po desetak njih da su bolesni ili u izolaciji zbog nekoga u kući. U nekom momentu sam prestala da registrujem više. Redovno odem kod nekih, i sutra se ospe odeljenje. Verujem da sam izbusterovala trećeg fajzera malim dozama virusa kojima sam konstantno izložena...

Link to comment

Mi na poslu upozoreni da je teza povreda radne obaveze ako ne postujemo epidemioloske mere (maske, distanca 1,5) sve po zakonu (naveden koji, koji clan itd).

Ucenici upozoreni takodje (teza povreda) isto po zakonu koji je naveden. 

Da l se nesto desava ne znam. Bilo jos u nekoj skoli? 

Od septembra je opusteno po pitanju maski i distance. I danas ovo iznenada 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

deca nam nisu dobro, treba organizovano da se zaboravi kako je do toga doshlo :dry:

 

ali i to bi bila neka pamet.

Ovo sa decom je zaista za brigu. 

Pustili su da se zaraza siri i siri, totalno nenormalno. Moglo je i trebalo je bolje. Mi se decenijama necemo oporaviti. Dovoljno je pogledati visak smrtnosti :sad:.

Citam na drugoj temi kako je u Kini. Znamo za Australiju i NZ. Evropa se nije bas snasla, ima izuzetaka pozitivnih, ima zemalja gde su vakcinisani u velikom procentu. Mi smo bukvalno dno iz svakog ugla

Link to comment
23 hours ago, Sandradjer said:

Mi na poslu upozoreni da je teza povreda radne obaveze ako ne postujemo epidemioloske mere (maske, distanca 1,5) sve po zakonu (naveden koji, koji clan itd).

Ucenici upozoreni takodje (teza povreda) isto po zakonu koji je naveden. 

Da l se nesto desava ne znam. Bilo jos u nekoj skoli? 

Od septembra je opusteno po pitanju maski i distance. I danas ovo iznenada 

 

Meni se čini da se sve tako raspusti (što se škola tiče), i onda bup, samo stigne neki dopis kojim se uputi obaveštenje o protokolima i poštovanju istih. Verujem da se negde desi neko sranje, onda neko obavesti školsku upravu ili ministarstvo, i onda se ide hard kor. Tako je nedavno stiglo ono obaveštenje za poštovanje protokola o nasilju, reagovanje na treći nivo putem trećeg nivoa intervencija (komuniciranje institucija).

 

Za ovo što kažeš ne znam, na bolovanju sam, ali ne vidim po grupama da se priča, osim što smo pozvani na neki vebinar "Bezbedno protiv pandemije".

 

Inače, offtopic, nedavno smo dobili obaveštenje da je ministar, tek onako, produžio vreme nadoknade uplaćenih rekreativnih i ekskurzija za godinu dana (rok je bio januar 2022. ). Tek onako.

 

 

  • +1 1
Link to comment
 Ne znam jesam li dobro cula ~80% vukovaca u nekoj OS na NBG?
Carevi 
[emoji3]
mislim da znam i koja, ali ne smem da lupam, mozda se neshto promenilo. da ne oblatim nekog bezveze. shkole na nbgd imadoshe svojevremeno proseke od 4.6 do 4.8 i to je tucha bila ko je bolji s_w.gif

sad mogu samo josh bolji da budu ph34r.gif

edip. shkole na nbgd se i biraju tako da ako necesh da ti dete bude vrlodobro [emoji38]ol: to su bash teshke shkole.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




Link to comment
5 minutes ago, Sandradjer said:

 Ne znam jesam li dobro cula ~80% vukovaca u nekoj OS na NBG?

Carevi 

:D

 

Kad sam (nekad davno) ja išao u školu, samo prijateljica i ja od nas 30-40.

 

 

Svaka čast Ružiću (a posredno i Vučiću) kako je utegao prosvetu, krupnim koracima idemo napred.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...